Fišers: Porziņģis varētu kļūt par vienu no labākajiem spēlētājiem pēdējos gados

Dereks Fišers NBA - Sportazinas.com

Bijušais Nacionālās basketbola asociācijas () spēlētājs un Ņujorkas “Knicks” treneris sarunā ar Sports Illustrated, atklājis, ka viņš zinājis, ka Kristaps Porziņģis būs tik labs spēlētājs, taču ne tik ātri.

“Mēs visi zinājām, ka viņš būs izcils. Porziņģis vienmēr bijis īpašs spēlētājs, taču nedomāju, ka viņš kļūs tik labs tik īsā laikā,” video intervijā izteicās Fišers. “Viņam ir pareizais domu gājiens. Līgā ir daudzi talantīgi spēlētāji, taču Kristaps jau no paša sākuma bija profesionālis. Esmu priecīgs par viņu un “Knicks” komandu.”

Fišers savas karjeras laikā spēlējis ar vairākiem izciliem spēlētājiem – Šakilu O’Nīlu, Kobe Braiantu, Kevinu Durantu un citiem. Viņam vaicāts, vai Porziņģis ir tik labs kā šie spēlētāji?

“Viņam ir iespēja kļūt par tik labu spēlētāju, kā nosauktās superzvaigznes. Es uzskatu, ka nevar salīdzināt spēlētājus, kuri spēlēja 15 vai 20 gadus atpakaļ ar spēlētājiem, kuri spēlē tagad. Basketbols ir ļoti mainījies un šī spēle Porziņģim ir piemērota. Ja Kristaps paliks vesels, turpinās attīstīties un strādāt, viņam ir iespēja kļūt par vienu no labākajiem, kas jebkad spēlējuši,” atbildēja bijušais treneris.

Tāpat Fišaram vaicāts vai Šakils O’Nīls varētu nosegt Porziņģi? Ilgi domājot, pieckārtējais NBA čempions atbildēja, ka tā būtu interesanta cīņa: “O’Nīls bija viens no dominējošākajiem, kustīgākajiem un spēcīgākajiem spēlētājiem, kas jebkad spēlējuši. Viņš varētu nosegt Kristapu, taču viņš saņemtu sešas personiskās piezīmes.”

Fišers NBA karjeru uzsāka 1996.gadā, kad viņu NBA draftā ar 24. kārtas numuru izvēlējās Losandželosas “Lakers”. Ar šo klubu viņš arī izcīnīja piecus NBA čempionu titulus. Pēc karjeras beigām Fišers kļuva par Ņujorkas “Knicks” galveno treneri, taču 2016. gadā viņu nomainīja Džefs Hornačeks.

 

 

 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par