Fizdeils: Kristaps atgriežas – būs jautri!

Deivs Fizdeils, sportazinas.com
Deivs Fizdeils | Foto: Ņujorkas Knicks

Nacionālās basketbola asociācijas () komandas Ņujorkas “Knicks” galvenais treneris Deivids Fizdeils paudis savas atziņas pirms gaidāmās spēles pret Dalasas “Mavericks”. Šajā spēlē slavenajā “Madison Square Garden” arēnā atgriezīsies latvietis , kurš savulaik spēlēja tieši “Knicks” vienībā.

Spēles sākums šonakt paredzēts plkst 3:00 pēc Latvijas laika. Paredzams, ka “Knicks” līdzjutēji mača laikā izsvilps Porziņģi par to, ka viņš pameta klubu un pievienojās “Mavericks”.

“Viennozīmīgi, atmosfēra būs elektriska,” medijam “New York Post” atzina “Knicks” galvenais treneris Deivids Fizdeils. “Pret mums spēlēs Dalasa un MSG atgriezīsies Kristaps – domāju, ka būs jautri!”

Zīmīgi, ka pēc vāja sezonas sākuma (“Knicks” ir deviņi zaudējumi 11 mačos) arēnā esot bijuši dzirdami saukļi “Fire Fizdale” un “Fire Dolan” jeb līdzjutēji aicinājumi atlaist Fizdeilu un nomainīt kluba īpašnieku Džeimsu Dolanu.

“Esmu izvērtējis vairākas lietas, kas šosezon notikušas un esmu sapratis, ka skatītāji vienkārši vēlas redzēt uzvaras,” apvainojies par šādiem saukļiem nav Fizdeils. “Spēlētāji cīnās un dara visu, lai gūtu panākumus. Dažkārt, kad tas sākas [negatīvi saukļi savas komandas virzienā], vienība mēģina, nevis uzvarēt, bet gan nezaudēt. Esam veltījuši daudz laika, lai runātu par mūsu filozofiju, taču šodien mums nav nekāds papildus spiediens.”

“Domāju, ka mēs nevaram teikt, ka esam daudz labāki par Dalasas komandu,” atzina Fizdeils, kura vadītā komanda šosezon vienreiz ja “Mavericks” ir uzvarējusi. “Mēs uz šo komandu skatāmies kā uz jebkuru citu – pretinieku, pret kuru mums ir jācīnās un kurš ir jāuzvar.”

“Knicks” ir šobrīd ir vājākā komanda Austrumu konferencē ar uzvarētu un zaudēto spēļu attiecību 2-9, kamēr “Mavericks” Rietumu konferencē ar 6-4 atrodas septītajā vietā.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par