Vēl nekad nezaudējušā Fjūrija nākamā cīņa gaidāma jau pavisam drīz

Taisons Fjūrijs
Taisons Fjūrijs | Foto: REUTERS/Steve Marcus/File Photo

Boksa superzvaigzne (30-0) paziņojis, ka nākamo cīņu aizvadīs 5. decembrī. Šobrīd vēl nav skaidrs, kas būs viņa pretinieks, taču bokseris izteicies, ka tas būs zināms jau pavisam drīz.

32 gadus vecajam Fjūrijam šobrīd pieder Pasaules boksa padomes (WBC) un “The Ring” jostas smagsvaru kategorijā, bet pārējie prestižākie tituli – Starptautiskās boksa federācija (IBF), Pasaules boksa organizācijas (WBO) un Pasaules boksa asociācijas (WBA) jostas ir Entonija Džošua (23-1) īpašumā.

Džošua gan par 100% nebūs Fjūrija pretinieks, jo viņam pašam būs jostu aizstāvēšanas duelis 12. decembrī pret bulgāru Kubratu Pulevu (28-1).

Fjūrijs savas karjeras laikā joprojām ir nepārspēts – viņš 30 cīņās ir guvis tikai un vienīgi uzvaras. Pēdējo reizi, dodoties ringā, Fjūrijs šī gada februārī uzveica Deonteju Vailderu (42-1).

Fjūrijs pagājušās desmitgades vidū bija nonācis uz “melnās līnijas”. Viņa organismā 2015. gadā tika konstatēta kokaīna klātbūtne. Bokseris vēlāk atzina, ka kokaīna lietošana bijusi sekas viņa mentālajām problēmām. Fjūrijs pat esot apsvēris ideju izdarīt pašnāvību.

Fjūrijs 2015. gada novembrī pārspēja slaveno Vladimiru Kļičko, bet pēc tam viņš ilgāku laiku atradās dīkstāvē, boksā atgriežoties 2018. gadā ar cīņu pret Seferu Seferi. Šobrīd Fjūrijs turpina karjeru un joprojām ir neuzveikts.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par