Fjūrija promouters: Cīņu ar Džošua pieprasīs visa Lielbritānija

Fjūrijs Vailders, sportazinas.com
Taisons Fjūrijs un Deontejs Vailders Foto: Sky Sports

Britu smagā svara boksera Taisona Fjūrija (27-0-1, 19 KO) promouters Frenks Vorens pavēstījis par sava klienta tuvākās nākotnes plāniem.

Jau vēstīts, ka savu līdz šim pēdējo cīņu Fjūrijs aizvadīja pagājušā gada decembra sākumā “Staples Center” arēnā Losandželosā pret amerikāni Deonteju Vailderu (40-0-1, 39 KO), abu cīkstoņu duelim noslēdzoties neizšķirti un tādējādi Vailderam saglabājot WBC pasaules čempiona jostu.

Kā viens, tā otrs cīkstonis pēc cīņas atzina, ka labprāt aizvadītu vēl vienu cīņu. Vēlāk WBC valdes sēdē tika nolemts par atkārtota dueļa aizvadīšanu: “Vailders un Fjūrijs parūpējās par vienu pēdējo gadu aizraujošākajām cīņām smagsvaru divīzijā, kas radījusi milzīgu pieprasījumu no līdzjutējiem par atkārtotas cīņas aizvadīšanu,” vēstīja WBC paziņojums.

Arī Fjūrija nometnē šobrīd rit aktīva gatavošanās revanša cīņai ar Vailderu.

“Fjūrijs atkal ir boksa virsotnē, bet uz doto brīdi strādājam pie tā, lai notiktu cīņa ar Vailderu. Pēc tās Taisons vēlas ringā tikties ar Entoniju Džošua. Neredzam iemeslu, kāpēc šī cīņa nevarētu notikt. Šo dueli pieprasīs visa Lielbritānija,” teikts ierakstā Vorena mājaslapā.

Iepriekš Džošua promouters Edijs Hērns pavēstīja, ka šī gada pirmajā pusē notiks viņa pārstāvētā boksera nākamā cīņa. Vailders ar Fjūriju var tikt pie ievērojamiem honorāriem aizvadot revanšu, necerot uz Džošua publicitāti, jo aizvadītā cīņa visā pasaulē sacēlusi lielu ažiotāžu.

Tiek ziņots, ka Vailders par Losandželosā aizvadīto cīņu honorārā saņēma desmit miljonus britu mārciņu (11,3 miljoni eiro), bet Fjūrijs savu kontu papildināja ar septiņiem miljoniem (7,9 miljoni eiro).

 

 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par