Fjūrijs divus mēnešus pirms cīņas ar Vailderu šķiras no trenera

Taisons Fjūrijs, Deontajs Vailders, Sportazinas.com
Taisons Fjūrijs un Deontejs Vailders | Foto: REUTERS

Britu smagsvars pārtraucis sadarbību ar savu treneri Benu Deivisonu, ar kuru kopā darbojās iepriekšējos divus gadus.

22.februārī 31 gadu vecais brits ringā atkal mērosies spēkiem ar ASV pārstāvi Deonteju Vailderu, ar kuru 2018.gada decembrī cīnījās neizšķirti.

Zīmīgi, ka pēc iepriekšējās Fjūrija cīņas pret zviedru Oto Vallīnu, boksera tēvs Džons publiski kritizēja treneri Deivisonu, norādot, ka visai treneru komandai vajadzētu pamest darbu ar viņa dēlu.

“Kopā ar Taisonu pieņēmām karjeras lēmumus, kas rezultātā nozīmē, ka mūsu darba attiecībām pienācis gals,” Deivisons ierakstīja sociālajā mikroblogošanas vietnē “Twitter”, piebilstot, ka abi palikuši labi draugi.

Tiek ziņots, ka 27 gadus vecais Deivisons iepriekšējos divos gados palīdzējis Fjūrija ne tikai ar boksa treniņiem, bet arī svara zaudēšanu un izkļūšanu no mentālām problēmām.

Fjūrijs septembra vidū pēc punktiem uzveica zviedru bokseri Vallīnu. 31 gadu vecajam Fjūrijam uzvaru piešķīra visi trīs tiesneši un līdz ar to viņš joprojām savā profesionālajā karjerā ir nepārspēts – 30 cīņās izcīnītas 29 uzvaras un piedzīvots viens neizšķirts. 

Tikmēr 34 gadus Vailders, kurš savā boksa karjerā uzvarējis 40 no 41 cīņas, nākamo dueli aizvadīs pret Kubas atlētu Luisu Ortisu, pavēstījuši cīņas promouteri. Tā risināsies 23. novembrī Lasvegasā.  

Vailders savu pēdējo cīņu aizvadīja šī gada maijā, kad jau pirmajā raundā nokautēja savu tautieti Dominiku Brizīlu.

Kā zināms, 2018. gada decembrī Fjūrija un amerikāņu boksera Vaildera duelis noslēdzās neizšķirti, tādējādi amerikānim izdevās saglabāt savu Pasaules Boksa padomes (WBC) čempiona jostu. 

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par