Fjūrijs: Džošua nevienam vairs nepatīk, jo viņu pieveica mazs un resns puisis

Endijs Ruiss, Entonijs Džošua, sportazinas.com
Endijs Ruiss un Entonijs Džošua | Foto: Fox Sports

Britu smagā svara bokseris veltījis ne pārāk glaimojošus vārdus savam tautietim Entonijam Džošua, kurš pārstāv šo pašu svara kategoriju.

Jau ziņots, ka meksikāņu bokseris Ruiss (33-1), kurš ir pasaules čempions vairākās kategorijās smagsvaros, revanša dueli pret britu smagsvaru Džošua (22-1) aizvadīs 7. decembrī Saūda Arābijā.

Meksikānis šovasar pirmajā abu bokseru duelī sensacionāli nokautēja Džošua un kļuva par pasaules čempionu WBO, WBA, IBF un IBO versijās. 29 gadus vecais bokseris, kuram ir pieci bērni, uzreiz pievērsa sev milzu uzmanību, turklāt viņš arī sarūpēja pirmo karjeras zaudējumu Džošu

“Šo bokseri, kurš ir muskuļu kalns, nokautēja mazs resns puisis un līdz ar to nevienam vairs nepatīk Džošua,” medijam TMZ izteicās Fjūrijs. “Revanšs nebūs interesants, jo cilvēkiem nav intereses skatīties jau uzveiktus bokserus – tieši to mēs redzējām Džošua un Ruisa cīņā. Tāda ir mūsdienu klišeja, ka visi mīl uzvarētāju, bet līdz ko viņš zaudē, viņš vairs nav nekas.”

Ruisa un Džošua pirmajā cīņā bija vērojama iespaidīga vizuālā atšķirība. Kamēr 198 centimetrus garais Džošua ir 113 kilogramus smags un apveltīts ar iespaidīgu muskuļu masu, tikmēr 188 centimetrus garais Ruiss ir 118 kilogramus smags un sākotnēji varētu šķist, ka nemaz nav profesionāls sportists.

Zīmīgi, ka Ruiss pirms cīņas nemaz nav centies samazināt svaru, jo viņam bija uzstādījums, ka tas palīdzēs duelī. Ruiss ir arī pirmais meksikāņu bokseris, kurš izcīnījis kādu no prestižākajām pasaules čempiona jostām.

Tikmēr Fjūrijs (28-0), kurš savas karjeras laikā ne reizi nav zaudējis, bet vienreiz cīnījies neizšķirti (pagājušā gada izskaņā pret Deonteju Vailderu), nākamo cīņu aizvadīs ar zviedru Oto Vallīnu (20-0). Abi bokseri cīnīsies 14. septembrī Lasvegasā.

Ja Fjūrijs uzveiks Vallīnu, sagaidāms, ka viņš nākamo cīņu aizvaidīs pret Vailderu, kurš karjeras laikā triumfējis 41 cīņā, bet ne reizi nav zaudējis. Arī viņa kontā ir viens neizšķirts.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par