Fjūrijs: Nezinu, kas notiks nākotnē, kad bokss vairs nebūs kā dzīves risinājums

29/11/2022 16:48
Nokopēts
Taisons Fjūrijs

Britu bokseris Taisons Fjūrijs (32-0-1) raidījumā “The MMA Hour” atklājis, ka viņam pēc sava sākotnējā paziņojuma par karjeras beigām bija ļoti grūti noskatīties boksa cīņas no malas, tādējādi nolemjot atgriezties sportā.

Šī gada aprīlī pēc uzvaras pār Dilianu Vaitu Fjūrijs paziņoja par aiziešanu no sporta, taču publiski par atgriešanos viņš pavēstīja pēc Oleksandra Usika un Entonija Džošua cīņas. Vairākus mēnešus cenšoties atrast cīkstoni, pret kuru spēkoties, Fjūrijs galu galā atrada savu oponentu – 3. decembrī viņš dosies ringā ar iepriekš jau divas reizes pieveikto Dereku Čisoru (33-12).

Fjūrijs sarunā skaidroja, kāpēc viņa karjeras beigu posms izrādījās tik īss. “Man to vajag. Man tas ir vajadzīgs vēl vairāk, nekā iepriekš būtu spējis iedomāties. Es joprojām varu parādīt daudz ko, un tāpēc atkal kāpšu ringā. Man tas ir vajadzīgs garīgi, fiziski, emocionāli, es šobrīd neesmu gatavs visu tā palaist prom. Cerams, ka tas notiks tuvākajā nākotnē, kad es varēšu saņemties aiziet, bet es neesmu gatavs to darīt tagad. Manā tvertnē vēl ir palicis daudz – man ir tikai 34 gadi. Pagaidām es neesmu gatavs aiziet, redzēsim, kā būs nākotnē,” atklāja Fjūrijs.

Britu bokseris tāpat atzina, ka pēc Vaita pieveikšanas viņš savā dzīvē bija ļoti priecīgs, kādēļ viņš arī nolēma veltīt vairāk laika savai ģimenei. Taču vēlme doties ringā izrādījās pārāk liela.

“Es biju mājās, darīju visu, ko vēlējos. Es gribēju kādu laiku pavadīt kopā ar ģimeni. Būt kā labam tēvam, bērni, skola, suns – gribēju pievērst uzmanību visām šīm lietām. Bet tad es sapratu, ka tas ir paredzēts normāliem cilvēkiem, un es pavisam esmu kas cits kā normāls cilvēks. Esmu kā citplanētietis, es atplaukstu tikai tad, kad esmu cīņas treniņnometnē. Es tiešām nezinu, kas notiks nākotnē, kad bokss vairs nebūs kā dzīves risinājums. Es domāju, ka esmu diezgan lielās ziepēs,” secināja Fjūrijs.

“Esmu ļoti noraizējies, jo nevaru aiziet no sporta tāpat kā vairums lielo čempionu boksa vēsturē. Paskatieties uz Floidu Meivezeru – 45 gadus vecumā šis puisis cīnās pret “YouTube” personībām un dara citas lietas, jo viņš nevar aiziet. Ir ļoti grūti to izdarīt, ļoti grūti,” bažīgs bija leģendārais britu bokseris.

    Pagaidām neviens nav komentējis
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām