Fjūrijs paliek nepārspēts un satriecošā cīņā 11.raundā nokautē Vailderu (VIDEO)

10/10/2021 08:05
Nokopēts
Taisons Fjūrijs un Deontejs Vailders

Naktī uz svētdienu gada gaidītākajā boksa cīņā britu spīdeklis Taisons Fjūrijs (31-0) Lasvegasā ar nokautu vienpadsmitajā raundā pārspēja ASV zvaigzni Deonteju Vailderu (42-2), noslēdzot abu bokseru savstarpējo cīņu triloģiju un noskaidrojot smagās svara kategorijas čempionu. Fjūrijs, kurš joprojām ir nepārspēts, saglabāja duelī uz galda liktās Pasaules boksa padomes (WBC) un “The Ring” jostas.

Vailders nokdaunā pabija jau trešajā raundā, savukārt ceturtajā sensacionāli divreiz uz grīdas pabija arī pats Fjūrijs. Turpinājumā abi bokseri demonstrēja mainīgu sniegumu, cīņas beigās ar vien vairāk izkristalizējoties britu boksera pārākumam, kurš cīņu likumsakarīgi noslēdza ar pretinieka nokautu.

“Šī bija lieliska cīņa, labākā no visām trim. Netaisnošos, Vailders ir augstākā līmeņa bokseris, kurš lika man pasvīst. Vienmēr esmu teicis, ka esmu labākais bokseris pasaulē, bet viņš ir otrs labākais. Nekad to neapšaubiet. Kad situācija prasa, varu to pierādīt,” pēc cīņas teica Fjūrijs.

Fjūrijs savas karjeras laikā ir aizvadījis 32 boksa cīņas, kurās izcīnījis 31 uzvaru – 22 ar nokautu, bet viena beidzās neizšķirti. Vailders, savukārt, savā profesionālajā karjerā ringā devies 45 reizes, 41 no tām uzvarot ar nokautu, vienreiz cīnoties neizšķirti, bet divreiz atzīstot pretinieka pārākumu. Abas neveiksmes tika piedzīvotas cīņās pret Fjūriju.

Pirmajā cīņā starp Fjūriju un Vailderu, kas notika 2018. gada decembrī, tiesneši fiksēja neizšķirtu, savukārt otrajā duelī, kas notika 2020. gada februārī, britu bokseris izsita amerikāni un atņēma viņam WBC čempionu jostu. Trešā cīņa starp abiem smagā svara kategorijas bokseriem sākotnēji bija paredzēta 24.jūlijā, bet Fjūrijam noteica saslimšanu ar Covid-19.

Paredzams, ka 33 gadus vecais Fjūrijs, kurš svētdien veiksmīgi aizsargāja abus prestižos titulus, lūkos turpināt ceļu pretim pārējām trijām prestižākajām jostām, kuras šobrīd pieder Oleksandram Usikam (19-0).

Ukrainis nesen kā kļuva par Pasaules boksa asociācijas (WBA), Starptautiskās boksa federācijas (IBF) un Pasaules boksa organizācijas (WBO) čempionu, kamēr Fjūrijam pieder abi pārējie prestižākie pasaules čempiona tituli. Jebkurš bokseris sapņo par visām piecām trofejām, tādēļ, iespējams, ka Fjūrijs vēlēsies mest izaicinājumu Usikam, lai noskaidrotu smagā svara kategorijas absolūto čempionu.

    Pagaidām neviens nav komentējis

Jūsu anonīmais komentārs

TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām