Fjūrijs: Pēc divām nedēļām bez treniņiem es aizdomātos par pašnāvību

15/09/2021 14:08

Lielbritānijas bokseris Taisons Fjūrijs (30-0) sarunā ar “PBC on FOX” pastāstījis, ka viņš ļoti smagi pārdzīvo laiku bez treniņiem. 

Pašlaik neuzvarētais Fjūrijs gatavojas cīņai smagā svara kategorijā pret Deonteju Vailderu (42-1). Tā bija paredzēta jūlijā, taču brita komandā tika konstatēts Covid-19 uzliesmojums un cīņu nācās pārcelt uz 9. oktobri. 

“Katram cilvēkam jābūt kaut kādai vietai, aiz kuras var paslēpties no visa. Man tie ir treniņi. Ja es netrenējos, tad ļoti strauji krītu no virsotnes pašā lejā. Nedēļa bez treniņiem novestu pie tā, ka es būtu morāli iztukšots. Pēc divām nedēļām bez treniņiem es aizdomātos par pašnāvību,” atklāja Fjūrijs. 

“No savas pieredzes zinu, ka treniņi ir mans glābiņš, jo es atrodos zālē, apkārt ir pozitīvie cilvēki. Savā dzīvē es vairākkārt kritu, bija daudz negatīva. Kad es esmu zālē, trenējos, uzturu sevi formā un saņēmu par to naudu, es, noteikti, dzīvoju savu labāko dzīvi,” pārliecināts britu sportists. 

Šī būs Fjūrija un Vaildera trešā savstarpējā cīņa. 2018. gadā pirmajā bokseru tikšanās reizē tika fiksēts neizšķirts, bet 2020. gadā uzvaru guva Fjūrijs, kurš savā karjerā joprojām zaudējumu rūgtumu nav izjutis. Vailders tikmēr vienīgo neveiksmi ir cietis tieši pret Fjūriju. 

Fjūrijs šobrīd ir Pasaules boksa padomes (WBC) un “The Ring” jostu turētājs. Britu cīkstoņa uzdevums būs savus titulus nosargāt, kamēr amerikānis lūkos tos Fjūrijam atņemt. Pārējās prestižākās smagsvaru jostas pieder Entonijam Džošua (24-1), kurš ir Pasaules boksa asociācijas (WBA), Starptautiskās boksa federācijas (IBF) un Pasaules boksa organizācijas (WBO) čempions. 

Pieslēgties

Dienas fokusā

Andrejs Makarovs
18/09/2021 17:15

Kādreizējais “Dinamo” vārtsargs Makarovs joprojām skatās komandas spēlēs un sarakstās ar Meiju 

28 gadus vecais Andrejs Makarovs savulaik tika uzskatīts par vienu no Krievijas talantīgākajiem vārtsargiem. Tomēr viņa karjera Nacionālajā hokeja līgā (NHL) sanāca visai īsa, arī posms Kontinentālajā hokeja līgā (KHL)…