Fjūrijs trīs gadu laikā pamatīgi zaudējis svaru

Slavenais britu smagā svara bokseris trīs gadu laikā ir pamatīgi zaudējis svaru.

31 gadu vecais Fjūrijs, kurš karjeras laikā nav zaudējis nevienu no savām 30 cīņām, pirms trīs gadiem svēra teju 180 kilogramus, bet pirms viņa pēdējās cīņas pērnā gada novembrī pret Deonteju Vailderu britu sportista svars bija 124 kilogrami.

Fjūrijs pagājušās desmitgades vidū bija nonācis uz “melnās līnijas”. Viņa organismā 2015. gadā tika konstatēta kokaīna klātbūtne. Bokseris vēlāk atzina, ka kokaīna lietošana bijusi sekas viņa mentālajām problēmām. Fjūrijs pat esot apsvēris ideju izdarīt pašnāvību.

“Esmu ticies ar vairākiem personiskajiem dēmoniem,” 2016. gadā izteicās Fjūrijs. “Tam nav nekāda sakara ar boksu, bet gan ar manu privāto dzīvi. Mēnešiem ilgi neesmu trenējies un esmu gājis cauri depresijai. Es vairs nevēlos dzīvot. Kokaīns šajā sakarā ir tikai niecīgs aspekts, jo esmu meklējis palīdzību, bet neviens man nevar to sniegt. Nauda un slava neko nenozīmē, ja neesi laimīgs.”

Fjūrijs 2015. gada novembrī pārspēja slaveno Vladimiru Kļičko, bet pēc tam viņš ilgāku laiku atradās dīkstāvē, boksā atgriežoties 2018. gadā ar cīņu pret Seferu Seferi. Šobrīd Fjūrijs turpina karjeru un joprojām ir neuzveikts.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par