Fjūrijs: Uzvara pār atkarībām ir labāka nekā panākums boksa ringā

Taison Fjūrijs, sportazinas.com
Foto: REUTERS/Mike Segar

Britu smagsvara bokseris atklājis, ka uzvara pār alkohola un narkotiku atkarībām esot labāka nekā uzvara boksa ringā.

2015. gada novembrī Fjūrijs kļuva par pasaules čempionu uzvarot ukraini Vladimiru Kļičko un iegūstot Pasaules boksa asociācijas (WBA), Starptautiskās boksa federācijas (IBF) un Starptautiskās boksa organizācijas (WBO) jostas, taču pēcāk cīnījās ar depresiju un alkohola atkarību.

30 gadus vecais Fjūrijs 2016. gada jūnijā tika diskvalificēts par aizliegtu steroīdu lietošanu, bet 2017. gada decembrī pēc vienošanās ar Lielbritānijas Antidopinga aģentūru (UKAD) viņam tika dota zaļā gaisma karjeras atsākšanai.

“Es nebiju domājis, ka spēšu palīdzet tik daudziem cilvēkiem runājot par savām atkarībām. Ir laba sajūta no citiem dzirdēt, ka varēju palīdzēt,” pozitīvismu pauda britu bokseris.

“Šāda uzvara ir daudz vērtīgāka nekā panākums boksa ringā. Tā ir labāka sajūta nekā tad, kad esi sakāvis boskerus,” piebilda Fjūrijs.

Fjūrijs (27-0-1, 19 KO) savu pēdējo cīņu aizvadīja jūnija sākumā Lasvegasā , kad otrajā raundā ar nokautu uzveica vācieti Tomu Švarcu (24-1, 18 KO).

Tāpat britu bokseris pagājušajā nedēļā nāca klāja ar paziņojumu: “Ar Deonteju Vailderu esam vienojušies un parakstījuši līgumu par revanša cīņas aizvadīšanu. Tā notiks 22. februārī.”

Abu bokseru pirmais duelis norisinājās pagājušā gada decembra sākumā “Staples Center” arēnā Losandželosā, duelim noslēdzoties neizšķirti.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par