Fjūrijs uzveic Vallīnu un izaicina Vailderu uz revanšu

Taisons Fjūrijs, sportazinas.com
Taisons Fjūrijs | Foto: BBC

Britu smagsvars naktī uz svētdienu pēc Latvijas laika pēc punktiem uzveica zviedru bokseri Oto Vallīnu. 31 gadu vecajam Fjūrijam uzvaru piešķīra visi trīs tiesneši.

Fjūrijs līdz ar to joprojām savā profesionālajā karjerā ir nepārspēts, kamēr 28 gadus vecais Vallīns cieta savu pirmo zaudējumu. Pēc cīņas Fjūrijs “pasveicināja” amerikāņu boksa spīdekli Deonteju Vailderu, izaicinot viņu uz revanšu: “Vailder, nākamo cīņu es gribu ar tevi!”

“Tā bija lieliska cīņa, taču lielāko tās daļu es neredzēju ar kreiso aci,” atzina Fjūrijs, kuram dueļa laikā tika smagi pārsista uzacs.

“Darīju visu, ko varēju. Centos rādīt labāko sniegumu, taču Taisons ir lielisks čempions,” izteicās Vallīns.

Jau ziņots, ka Fjūrijs jūnija vidū otrajā raundā ar tehnisko nokautu uzvarēja vācieti Tomu Švarcu. Brits līdz šim uzvarējis 29 no 30 cīņām, 20 dueļus beidzot ar nokautu. Fjūrija kontā arī viens neizšķirts.

Kā zināms, 2018. gada decembrī Fjūrija un amerikāņu boksera Vaildera duelis noslēdzās neizšķirti, tādējādi amerikānim izdevās saglabāt savu Pasaules Boksa padomes (WBC) čempiona jostu. Iepriekš ziņots, ka abu bokseru revanšs varētu norisināties nākamā gada februārī.

Tikmēr Vallīns līdz šim bija uzvarējis visās 20 cīņās, 12 no tām noslēdzot ar nokautu, taču 21. duelī viņš cieta savu pirmo zaudējumu. Aprīlī viņš cīnījās ar amerikāni Niku Kisneru, taču cīņa palika bez rezultāta, jo abi bokseri sasitās ar galvām, kā rezultātā pretinieks guva nopietnu savainojumu.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par