Fjūrijs: Vailders ir nožēlojams zaudētājs – lai kļūtu par labāko, ir jāizrāda cieņa, bet viņš to šodien nedarīja

10/10/2021 10:27

Britu boksa zvaigzne Taisons Fjūrijs (31-0) pēc svētdien izcīnītās uzvaras pār Deonteju Vailderu (42-2) atklāja, ka viņu pārsteigusi ASV boksera nevēlēšanās izrādīt cieņu un ievērot sportiskos principus.

Jau ziņots, ka naktī uz svētdienu gada gaidītākajā boksa cīņā Fjūrijs Lasvegasā ar nokautu vienpadsmitajā raundā pārspēja ASV zvaigzni Vailderu, noslēdzot abu bokseru savstarpējo cīņu triloģiju un noskaidrojot smagās svara kategorijas čempionu. Fjūrijs, kurš joprojām ir nepārspēts, saglabāja duelī uz galda liktās Pasaules boksa padomes (WBC) un “The Ring” jostas.

“Viņš teica, ka nevēlas izrādīt sportiskos principus vai cieņu. Es atbildēju, ka nav problēmu, taču viņa vārdi mani ļoti pārsteidza,” atklāja Fjūrijs. “Vailders ir nožēlojams zaudētājs un idiots. Lai kļūtu par labāko cīnītāju, ir jāparāda mentālais spēks un cieņa, bet viņš to šodien nedarīja.”

“Vailders mani nemīl. Vai zinat kāpēc? Jo es viņu uzvarēju trīs reizes. Esmu sportists. Piegāju pie viņa, lai parādītu mīlestību un cieņu, bet viņš nevēlējās atbildēt ar to pašu,” turpināja Fjūrijs. “Tā ir viņa problēma, un es lūgšu, lai Dievs mīkstina viņa sirdi.”

“Es esmu sava laikmeta lielākais smagsvars,” viedokli pauda britu bokseris.”100%. Par to nav šaubu! Esmu numur viens. Skatieties, ko esmu izdarījis. Pēdējās sešas cīņas es aizvadīju ASV, un pārspēju smagāko sitēju boksa vēsturē. Ne vienu, ne divas, bet trīs reizes.”

Turpretī Vailders pēc cīņas atklāja, ka darījisu visu iespējamo, bet ar to bijis par maz. “Neesmu pārliecināts, kas vispār ir noticis,” pauda amerikānis. “Es zināju, ka Fjūrijs dosies ringā ar 125,6 kilogramu svaru ne tāpēc, lai dejotu baletu. Viņš ieradās, lai ieķertos manī un mēģinātu izsist no līdzsvara – viņam tas izdevās.”

Vailders nokdaunā pabija jau trešajā raundā, savukārt ceturtajā sensacionāli divreiz uz grīdas pabija arī pats Fjūrijs. Turpinājumā abi bokseri demonstrēja mainīgu sniegumu, cīņas beigās ar vien vairāk izkristalizējoties britu boksera pārākumam, kurš cīņu likumsakarīgi noslēdza ar pretinieka nokautu.

Fjūrijs savas karjeras laikā ir aizvadījis 32 boksa cīņas, kurās izcīnījis 31 uzvaru – 22 ar nokautu, bet viena beidzās neizšķirti. Vailders, savukārt, savā profesionālajā karjerā ringā devies 45 reizes, 41 no tām uzvarot ar nokautu, vienreiz cīnoties neizšķirti, bet divreiz atzīstot pretinieka pārākumu. Abas neveiksmes tika piedzīvotas cīņās pret Fjūriju.

Pirmajā cīņā starp Fjūriju un Vailderu, kas notika 2018. gada decembrī, tiesneši fiksēja neizšķirtu, savukārt otrajā duelī, kas notika 2020. gada februārī, britu bokseris izsita amerikāni un atņēma viņam WBC čempionu jostu. Trešā cīņa starp abiem smagā svara kategorijas bokseriem sākotnēji bija paredzēta 24.jūlijā, bet Fjūrijam noteica saslimšanu ar Covid-19.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Dāvis Bertāns
28/11/2021 21:20

“Wizards” galvenais treneris par Bertāna snieguma krīzi: Kādā brīdī viņš atvērsies

Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) komandas Vašingtonas “Wizards” galvenais treneris Vess Anselds atzinis, ka viņš neuztraucas par latviešu spēlētāja Dāvja Bertāna šīs sezonas vājo sniegumu, sakot, ka kādā brīdī viņš atvērsies…

17/12/2014 11:40

„Panthers” uzvar „Capitals” garākajā pēcspēles metienu sērijā NHL vēsturē

Pirms Floridas „Panthers” uzbrucējs Niks Bigstads realizēja izškirošo bullīti, kopumā tika veiktas 20 pēcspēles metienu kārtas. Metienus izpildīja 40 dažādi spēlētāji. Pēcspēles metienu sērija iekļuva NHL vēsturē, kā visu laiku…