FK “Jelgava” sporta direktors: Izmaiņas sastāvā būs, bet Pahars nevarēs ļoti tērēties

05/06/2018 17:15
Nokopēts
Marians Pahars, Sportazinas.com

Šodien oficiāli par “SynoTip” futbola virslīga kluba FK “Jelgava” galveno treneri iecelts Marians Pahars. Portāls “Sportazinas.com” sazinājās ar Jelgavas kluba sporta direktoru Sergeju Golubevu, lai noskaidrotu vienības izvēli. Līgums ar speciālistu noslēgts uz diviem gadiem.

“Jelgava” maija izskaņā pārtrauca sadarbību ar līdzšinējo treneri Raviļu Sabitovu, kurš amatā stājās pagājušā gada 28.augustā. Šosezon desmit virslīgas spēlēs “Jelgava” cietusi sešus zaudējumus un ar astoņiem punktiem kopvērtējumā ieņem sesto vietu, jau par astoņu punktu tiesu atpaliekot no piektajā pozīcijā esošās “Riga”.

Vai, atnākot jaunajam trenerim, ir mainījies kluba mērķis Virslīgā? 

Mērķis uz šo sezonu mums nemainās (cīnīties par medaļām. aut.piez). Protams, visi saprot, ka to izdarīt būs ļoti grūti, bet iespējas ir. Mēs gaidām no Mariana, lai viņš šo uzdevumu izpildītu. Bet tai pat laikā mēs skatāmies nākotnē – būvēt jaunu komandu.

Kāpēc izvēlējāties Paharu, un kādi bija vēl citi kandidāti galvenā trenera amatam? 

Bija ārzemju speciālisti, kā arī vietējie. Konkrētus uzvārdus nesaukšu. Marians, pirmkārt, ir publiska figūra Latvijas futbolā. Kā nekā, viņš nesen trenēja valstsvienību. Pahars ir jauns un ļoti ambiciozs treneris. Tas bija viens no plusiem, ka viņam ir šīs lielās ambīcijas. Runājot ar kluba vadību, Pahars sacīja, ka viņam tas būs izaicinājums, sasniegt uzstādītos mērķus. Marians ir augsta līmeņa speciālists.

Vai sastāvā notiks izmaiņas? Klubs piešķirts Paharam naudu jaunu spēlētāju iegādei? 

Protams, kaut kādas izmaiņas būs. Marianam būs iespējas piesaistīt spēlētājus. Budžets tika apstiprināts sezonas sākumā un tas paliks nemainīgs. Izmaiņas būs, jā, bet nebūs tā, ka Pahars varēs ļoti tērēties.

Marians kļuvis par FK “Metta/LU” kluba mentoru. Vai tas netraucēs darbam Jelgavā? 

Nē, nē, tas netraucēs. “Metā” viņš būs tikai mentors un tas ir daudz citādāk (nekā vadīt klubu. aut.piez). Es domāju, kas tas nāks par labu tikai Latvijas futbolam.

logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām