FK “Liepāja” uz Eirokausu spēli Belfāstā dosies bez leģionāriem; uz jautājuma zīmes arī Pertija

Tamazs Pertia, sportazinas.com

Kā ziņo Latvijas avīze, tad FK “Liepāja/Mogo” komanda uz ceturtdien gaidāmo UEFA Eiropas līgas kvalifikācijas spēli Ziemeļīrijā, kur spēkosies ar Belfāstas “Crusarders”, dosies bez leģionāriem. Tāpat nav skaidrs vai ar komandu kopā varēs būt galvenais treneris Tamazs Pertija.

“Mums fiziski pietrūka laika. Lielbritānijas vēstniecība vīzu pieteikumus pieņem tikai pirmdienās. Pirms nedēļas notika izloze, šodien viņi nestrādā. Iesaistījām Ziemeļīrijas futbola federāciju, UEFA, bet izskatās, ka tas neko neatrisinās. Ar katru stundu cerības arvien noplok. Attiecībā uz Pertiju ir tā, ka lidosim uz Parīzi, kur mums apsolīts palīdzēt, un no turienes spēles dienā – uz Belfāstu,” sarunā ar “Latvijas avīzi” izteicās komandas prezidents Māris Verpakovskis.

No leģionāriem kopā ar komandu dosies horvāts Dario Tomičs un Leonels Strumija, bet Giorgi Eristavi, Abdulam Gueijem, Seidinam Keita, Alasanem Diopam, Mihailo Tomkovičam, Artjomam Osipovam, visdrīzāk, nāksies palikt Latvijā. Tāpat uz jautājuma zīmes ir vārtsarga Valentīna Raļkeviča došanās uz Belfāstu, jo viņš ir Latvijas nepilsonis.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par