FK “Riga” ar jaunu treneri zaudē “Ventspils” futbolistiem

30/07/2017 22:05

Galveno treneri Jevgēņiju Perevertailo spēles dienā atlaidusī ambiciozā “Riga” komanda svētdien “SynotTip” Latvijas futbola virslīgas mačā savā laukumā ar 0:2 (0:0) zaudēja “Ventspils” komandai.

“Riga” svētdien vēstīja, ka pēc abpusējas vienošanās lauzusi līgumu ar Perevertailo. Šādu lēmumu kluba vadība pieņēma pēc neveiksmīgās pēdējās spēles Latvijas virslīgā, kurā “Riga” viesos ar 1:2 zaudēja “Liepāja”/”Mogo” komandai.

Svētdien aizvadītajā cīņā izšķirošais bija “Riga” pussarga Oļega Laizāna noraidījums spēles 61.minūtē. Paliekot mazākumā rīdzinieki nespēja izturēt “Ventspils” spiedienu, ielaižot divus vārtus.

Abas reizes izcēlās ventspilnieku leģionārs Aijeguns Tosins no Nigērijas, kurš precīzi sita spēles 71. un 80.minūtē.

“Riga” komandai šis virslīgā bija otrais zaudējums nedēļas laikā.

Virslīgā abas komandas šosezon savā starpā bija tikušās divas reizes un abos gadījumos mači beidzās bez gūtiem vārtiem. Vienības savstarpēju dueli aizvadīja arī maijā notikušajā Latvijas kausa finālā, kad uzvaru pēcspēles sitienu sērijā izcīnīja ventspilnieki.

Pēdējos astoņos virslīgas mačos “Riga” tikusi tikai pie divām uzvarām, kamēr “Ventspils” komandai šī bija otrā uzvara pēc kārtas.

Savukārt šīs kārtas turpinājumā pirmdien “Jelgava” uzņems “Liepāju”/”Mogo”.

Virslīgas kopvērtējuma līderpozīcijā ar 25 punktiem 12 mačos ir “Spartaks”, kam ar 20 punktiem 13 cīņās seko “Liepāja”/”Mogo” un “Riga”, bet “Jelgavai” ir 17 punkti 12 mačos.

Tālāk ar 17 punktiem seko “Ventspils”, kas par punktu apsteidz RFS futbolistus, bet turnīra tabulu ar deviņiem punktiem noslēdz “Metta”/LU.

Komentāri

• Kopvērtējuma tabulas
    31/07/2017 09:45

Sportazinas.com būtu lieliski redzēt kopējo turnīra tabulu. Ne tikai šeit, bet arī citos rakstos, par citiem sporta veidiem.