FK “Ventspils” ar rikošeta palīdzību svin otro uzvaru sezonā

06/04/2018 20:48

Piektdien tika aizvadīta SynotTip virslīgas otrās kārtas pirmā spēle, kurā FK “Ventspils” futbolisti izbraukuma mačā Olainē ar 2:0 pārspēja FK “Jelgava”. Abus vārtus otrajā puslaikā guva Adeleke Akinjemi.

“Ventspils” komandai tā bija otrā uzvara tikpat mačos šajā čempionātā, jo pirms nedēļas pirmajā kārtā ar 3:1 tika pārspēta virslīgas jaunpienācēja “Valmiera Glass ViA”.

Olaines pilsētas stadionā mākslīgajā laukumā komandas izcēlās ar bezprecedenta cīņu katrā no epizodēm. Abu komandu spēlētāji kopā nopelnīja astoņas dzeltenās kartītes jeb brīdinājumus.

Pirmie vārti spēlē tika gūti otrā puslaika sākumā, kad pēc Ritvara Rugina spēcīgā sitiena ārpus soda laukuma bumba trāpīja soda laukumā bijušajam ventspilnieku uzbrucējam Adelekem Akinjemi un, mainot virzienu, ielidoja Jāņa Krūmiņa sargātajos vārtos. Akinjemi tas bija otrais vārtu guvums šajā sezonā. Spēles turpinājumā viņš ar precīzu sitienu izcēlās vēl vienu reizi, un tagad ar trīs vārtiem ir čempionāta rezultatīvākais spēlētājs.

FK “Jelgava” komandai tas bija pirmais zaudējums šosezon. Pirmajā kārtā Zemgales komanda ar 1:0 pārspēja čempionvienību “Spartaks Jūrmala”.

Sestdien un svētdien tiks aizvadītas atlikušās trīs otrās kārtas spēles SynotTip virslīgā.