FK ”Ventspils” tiek pie ceturtās uzvaras pēc kārtas, cīņa par Virslīgas titulu kļūst spraigāka

29/09/2018 17:34

Sestdien, 29. septembrī O/C “Ventspils” stadionā tika aizvadīta SynotTip Virslīgas 23. kārtas spēle, kurā tikās “FK Ventspils” un “FK Jelgava”. Pateicoties diviem Tosina Aijeguna vārtiem otrajā puslaikā, uzvaru ar rezultātu 2:0 izcīnīja ventspilnieki, kuriem šī bija ceturtā uzvara pēc kārtas.

Mača rezultāts tika atklāts vien 74. minūtē, kad mājiniekus vadībā ar 1:0 izvirzīja Tosins Ajeguns – pēc sāna auta izmešanas bumba nonāca “Jelgavas” soda laukumā, kur to nesekmīgi no savas vārtu priekšas centās izsist Daniils Ulimbaševs un bumba nonāca tieši pie Ajeguna, kurš to viegli sita vārtos.

Cīņas 82. minūtē “Jelgavas” aizsargs Minkevičs nogāza no kājām mājinieku spēlētāju Mordatenko un tiesnesis piešķīra 11 metru soda sitienu uz Jelgavas vārtiem. Soda sitienu devās izpildīt pirmo vārtu autors Tosins Ajeguns un viņš to paveica precīzi – raidot bumbu vārtu apakšējā stūrī – 2:0.

Virslīgas kopvērtējuma galvgalī ar 50 punktiem 22 spēlēs ir “Riga”, kamēr 49 punkti 23 cīņās ir “Ventspilij”. Savukārt 46 punktus 21 mačā iekrājusi RFS, bet ceturtā ar 39 punktiem 22 spēlēs ir “Liepāja”/”Mogo”, kamēr 37 punkti ir iepriekšējo divu gadu valsts čempionei Jūrmalas “Spartaks”.

Savukārt 18 punktus 22 mačos iekrājusi “Jelgava”, pie 13 punktiem 23 spēlēs tikusi “Metta”/LU vienība, kamēr pēdējā ar diviem punktiem 22 dueļos ir “Valmiera Glass”/ViA komanda.

Nākamo spēli ”Ventspils” aizvadīs 7. oktobrī, kad viesos tiksies ar ”Liepāju”, savukārt ”Jelgava” 6. oktobrī mājas spēlē uzņems RFS.