“Flames” atstāj sausā “Panthers”, “Golden Knights” zaudē “Kings” (VIDEO)

02/03/2020 11:37
Kalgari

Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Kalgari “Flames” (34-26) svētdien regulārā čempionāta spēlē atstāja “sausā” Floridas “Panthers” (33-26) komandu.

“Flames” viesos ar 3:0 (1:0, 1:0, 1:0) uzvarēja “Panthers”.

Mača rezultātu pirmā perioda septītajā minūtē atklāja Džonijs Gudro, kurš ar spēcīgu un precīzu metienu vārtu augšējā stūrī, realizēja skaitlisko vairākumu. Otros vārtus viesiem izdevās gūt vien otrā perioda ceturtajā minūtē, kad precīzs bija Milans Lučičs. Savukārt trešais un pēdējais “gols” “Panthers” vārtos lidoja noslēdzošās trešdaļas otrajā minūtē, precīzi metot Tīdžejam Bordijam.

Kems Talbots “Flames” vārtos tvēra visus 38 metienus.

Citā spēlē Vegasas “Golden Knights” (36-23) mājās ar 1:4 (0:2, 1:2, 0:0) kapitulēja Losandželosas “Kings” (25-35).

Divus vārtus uzvarētāju labā guva kapteinis Anže Kopitars, 1+1 nopelnīja Alekss Iafalo, bet divas rezultatīvas piespēles Drū Dautija un Bena Hatona rēķinā. Vienīgos mājinieku vārtus guva Šea Teodors.

Tikmēr Ņūdžersijas “Devils” (26-27) viesos ar 3:0 (1:0, 1:0, 1:0) uzvarēja Anaheimas “Ducks” (26-31). Divus vārtus “Devils” komandā iemeta Pāvels Zaka, bet tikpat rezultatīvas piespēles nopelnīja Džespers Brats.

Minesotas “Wild” (32-26) mājās ar 3:4 (2:3, 0:0, 1:1) zaudēja Vašingtonas “Capitals” (40-19). Divus vārtus un rezultatīvu piespēli iekrāja Aleksandrs Ovečkins, kamēr Jevgēņijs Kuzņecovs atdeva divas rezultatīvas piespēles. 1+1 Minesotas komandā nopelnīja Kevins Fiala.