“Flames” gūst uzvaru papildlaikā un iesoļo Stenlija kausa izcīņas otrajā kārtā (VIDEO)

16/05/2022 09:38
Kalgari

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) Kalgari “Flames” ar rezultātu 3:2 papildlaikā apspēlēja Dalasas “Stars”, nodrošinot uzvaru izslēgšanas spēļu sērijā ar 4-3.

Mača sākums ļoti veiksmīgs padevās “Stars” vienībai, kas jau 40 sekundē, pateicoties Džeimija Bena precīzajam metienam, izvirzījās vadībā. Pirmā perioda turpinājumā abas komandas vārtus vairs nespēja gūt.

Otrajā trešdaļā pirmajās trīs minūtēs katra vienība spēja iemest pa vieniem vārtiem. “Flames” rindās izcēlās Tailers Tofoli, bet Dalasas kluba sastāvā atzīmējās Vladislavs Namestiņikovs. Tikmēr perioda turpinājumā vadību pārņēma “Flames”, kad ripu “Stars” vārtos raidīja Metjū Tkačuks. Noslēdzošās pamatlaika 20 minūtes tika aizvadītas bez vārtu guvumiem, bet pagarinājumā Kalgari komandai uzvaru atnesa Džonijs Gudro.

Līdz ar šo “Flames” panākumu kļuva zināmas visas vienības, kas sasniegušas Stenlija kausa izcīņas otro kārtu. “Flames” nākamā sērija būs jāaizvada pret Edmontonas “Oilers”, kas pirmajā “play-off” raundā izslēdza Losandželosas “Kings”.