“Flames” lieliski atspēlējas un sakauj “Predators”, “Canadiens” papildlaikā uzvar “Golden Knights”

01/11/2019 09:19

Naktī uz piektdienu Nacionālajā hokeja līgā (NHL) pie uzvarām tika divas Kanādas komandas – Kalgari “Flamers” un Monreālas “Canadiens”.

Kalgari “Flames” izbraukumā papildlaikā ar 6:5 (1:2, 0:2, 4:1, 1:0) atspēlējās un pārspēja Nešvilas “Predators” vienību.

Pirmajā periodā Niks Boninu bija pirmais pie atlēkušās ripas un izvirzīja vadībā mājiniekus. Pirmās trešdaļas 11. minūtē Ostins Vatsons pretuzbrukumā pēc Koltona Sešona un Meta Īrvina piespēlēm trieca ripu viesu vārtos – 2:0 “Predators” labā. Četras minūtes pirms pirmās trešdaļas noslēguma Dereks Raiens pēc piespēles vārtu priekšā samazināja rezultāta starpību.

Otrās trešdaļas piektajā minūtē mājinieki mazākumā aizskrēja pretuzbrukumā un netverami ripu vārtos raidīja Kalle Jarnkoks. Otrā perioda izskaņā Jarnkoks guva vēl vienus vārtus skaitliskajā mazākumā.

Trešajā periodā “Flamers” komandai jau pašā sākumā izdevās vienus vārtus atgūt, kad precīzs bija Rasmuss Andersens. Sešas minūtes pirms pamatlaika Eliass Lindholms samazināja rezultāta starpību līdz minimumam, bet vēl trīs minūtes vēlāk Alans Kvains pēc teicamas Marka Džiordano piespēles raidīja ripu tukšos vārtos – 4:4. Vienu minūti un 22 sekundes pirms pamatlaik beigām mājinieki aizskrēja pretuzbrukumā un Vatsons atguva vadību “Predators“. Tiesa ar to visa jautrība nebeidzās – 39 sekundes pirms pamatlaika beigām Metjū Tkačuks raidīja atlēkušo ripu mājinieku vārtos un panāca līdzsvaru uz tablo. Papildlaikā Tkačuks nokārtoja uzvaru viesiem.

Citā mačā Monreālas “Canadiens” viesos papildlaikā ar 5:4 (1:2, 1:0, 2:2, 1:0) sakāva Vegasas “Golden Knights”.

Mača rezultātu atklāja Filips Dano, kurš pirmās trešdaļas trešajā minūtē raidīja atlēkušo ripu tukšos vārtos. 15. minūtē Viljams Karlsons pēc teicamas Džonatana Māršesona tālās piespēles panāca līdzsvaru uz tablo. Līdzīgi tika gūti ari Vegasas komandas otrie vārti 25 sekundes pirms pirmā perioda beigām – šoreiz precīzs Alekss Tučs.

Otrajā trešdaļā Džonatans Druins iebakstīja ripu vārtos un panāca neizšķirti. Trešajā periodā pirmajās astoņās minūtēs Kodijs Glass un Marks Stounss iekrāja divu vārtu pārsvaru “Golden Knights” komandai. Šķita, ka mača liktenis jau izšķirti, taču sešas minūtes pirms pamatlaik beigām skaitlisko vairākumu realizēja Tomašs Tatārs, panākdams 3:4. Nepilnas divas minūtes pirms pamatlaik beigām Brendons Galahers izlīdzināja rezultātu, bet papildlaikā Makss Domi atnesa uzvaru Kanādas komandai.