“Flames” nodrošina sev vietu Stenlija kausa pamatturnīrā (VIDEO)

07/08/2020 10:40

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) norisinājās pieci mači. Par vēl vienu komandu, kura garantējusi sev dalību Stenlija kausa pamatturnīrā, kļuvusi Kalgari “Flames”, kas apspēlēja citu Kanādas komandu Vinipegas “Jets” ar 4:0.

Uzvaras pamati tika ielikti jau pirmajās 20 minūtēs, pēc kurām Kalgari bija vadībā ar 2:0. Otrajā trešdaļā vārti netika gūti, bet noslēdzošajā periodā “Flames” iemeta vēl divas ripas – 4:0. Ar 1+1 uzvarētāju rindās izcēlās Sems Benets, bet vārtos lielisks bija Kems Talbots, kurš atvairīja 31 metienu. “Flames” triumfēja sērijā ar 3-1.

Tikmēr soļa attālumā no iekļūšanas nākamajā kārtā nonāca Vankūveras “Canucks”, kura pārspēja Minesotas “Wild” ar 3:0. Pirmajās 20 minūtēs vārti netika gūti, savukārt otrajā trešdaļā rezultātu atklāja Broks Besers, kurš šajā mačā sakrāja 1+1. Trešajā periodā vēl divas ripas ielidoja pretinieku vārtos un “Canucks” ir vadībā sērijā ar 2-1.

T.s. “robin round” spēlē Vegasas “Golden Knights” desmit vārtu mačā apspēlēja Sentluisas “Blues” ar 6:4. Vislielākā jautrība notika otrajā periodā, kad katra komanda iemeta pa trīs vārtiem. Vegasai piederēja ne tikai pārsvars gūtajos vārtos, bet arī metienos – 38:17. Pa divām ripām “Blues” vārtos iemetuši Alekss Taks un Še Teodors, savukārt pretinieku rindās divi vārtu guvumi Koltona Pareiko kontā.

Vēl vienā spēlē Vašingtonas “Capitals” atzina Filadelfijas “Flyers” pārākumu ar 1:3.