“Flames” un “Oilers” sagādā 15 vārtu izrādi sērijas pirmajā spēlē (VIDEO)

19/05/2022 08:50
Kalgari

Aizvadītajā naktī turpinājās Nacionālās hokeja līgas (NHL) izslēgšanas spēļu otrā kārta. Vienā no spēlēm Kalgari “Flames” ar rezultātu 9:6 apspēlēja Edmontonas “Oilers”, izvirzoties vadībā sērijā ar 1-0.

“Uguņošana” sākās jau pirmajā periodā, kad “Flames” pirmajā mača minūtē, pateicoties Eliasam Lindholmam un Endrū Mandžiapanem, guva divus vārtus, bet jau sestajā minūtē pēc Breta Ričija precīzā metienu rezultāts kļuva 3:0 Kalgari kluba labā. Pēc šiem zaudētiem vārtiem “Oilers” izdarīja vārtsargu maiņu un Maika Smita vietā vārtos stājās Miko Koskinens. Neilgi pēc tam Edmontonas vienības deficītu samazināja Konors Makdeivids, bet perioda turpinājumā vārti vairs netika gūti.

Otrajā trešdaļā komandas negrasījās apstāties. “Flames” iemeta trīs, bet “Oilers” četrus golus. “Flames” sastāvā to divreiz izdarīja Bleiks Koulmans, bet vienu Metjū Tkačuks. Savukārt “Oilers” rindās divreiz atzīmējās Zeks Haimens, bet pa reizei Evans Bouhards un Leons Draizaitls. Noslēdzošo pamatlaika 20 minūšu ievadā izlīdzinājumu uz rezultāta tablo 6:6 panāca Edmontonas hokejists Kailers Jamamoto, bet vēlāk “Flames” vadību atguva Rasmuss Andersons un Tkačuks, kurš vēlāk ar metienu jau tukšos pretinieku vārtos nokārtoja sev “hat-trick”.

Citā duelī Karolīnas “Hurricanes” ar rezultātu 2:1 papildlaikā pieveica Ņujorkas “Rangers”, kas iepriekšējā Stenlija kausa izcīņas kārtā izslēdza Teodora Bļugera pārstāvēto Pitsburgas “Penguins”. No pirmās trešdaļas vidus vadībā bija “Rangers”, kad izcēlās Filips Hitils, bet divas minūtes un 23 sekundes pirms pamatlaika beigām neizšķirtu panāca “Hurricanes” uzbrucējs Sebastians Aho. Tikmēr uzvaru “Hurricanes” jau pagarinājuma ceturtajā minūtē nodrošināja aizsargs Aiens Kouls.