“Flames” un “Sharks” Vecgada vakarā pasniedz 13 vārtu izrādi (VIDEO)

01/01/2019 11:59

Nacionālajā hokeja līgā (NHL) Vecgada vakarā 13 vārtu drāma norisinājusies Kalgari, kur vietējā “Flames”, pa diviem vārtiem gūstot Džonijam Gudro, Mikaelam Baklundam un Metjū Tkačukam, ar 8:5 pārspēja Sanhosē “Sharks” vienību.

Pirmajā trešdaļā “Flames” ieguva divu vārtu pārsvaru (3:1), ko noturēja arī pēc otrās trešdaļas (5:3). Tomēr izšķirošās šajā mačā bija trīsarpus minūtes trešās trešdaļas ievadā, kad “Flames” pamanījās gūt trīs bezatbildes vārtus, no rezultāta 5:4 panākot drošu 8:4 pārsvaru.

Piekto neveiksmi pēdējos sešos mačos piedzīvojusi bez Zemga Girgensona (ķermeņa augšdaļas savainojums) spēlējošā Bufalo “Sabres”, kas mājās ar 1:3 atzina Ņujorkas “Islanders” parākumu.

Panākumu ar identisku rezultātu izcīnīja arī Karolīnas “Hurricanes”, kas mājās sagādāja ceturto zaudējumu pēdējās piecās spēlēs Filadelfijas “Flyers” vienībai – 3:1.

Kanādas derbijā sesto zaudējumu pēc kārtas principiālajai sāncensei Edmontonas “Oilers” sagādāja Vinipegas “Jets”, kas viesos šo komandu apspēlēja ar 4:3. Divus vārtus uzvarētājiem guva Brendans Lemjē.

Pateicoties pieciem noslēdzošajā trešdaļā gūtiem vārtiem, pārliecinošu panākumu guva Kolumbusas “Blue Jackets”, kas ar 6:3 apspēlēja līgas pēdējā pozīcijā esošo Otavas “Senators”. Pa diviem precīziem raidījumiem Pjēra Lika Dibuā un Zeka Verenska kontā.

No 1:3 deficīta atspēlējās un sešu neveiksmju sēriju pārtrauca Nešvilas “Predators”, kas ar 6:3 viesos apspēlēja Stenlija kausa čempioni Vašingtonas “Capitals”. Piecus no sešiem vārtiem plēsēji guva mača otrajā daļā.

Šās sezonas jaunatklājums vārtsargs Makenzijs Blekvuds atvairīja 25 Vankūveras “Canucks” metienus un palīdzēja savai Ņūdžersijas “Devils” izcīnīt otro sauso uzvaru pēc kārtas – 4:0.

Iespaidīga sešu uzvaru sērija padevusies Pitsburgas “Penguins”, viesos pingvīniem ar 3:2 pierādot pārākumu pār Minesotas “Wild”. Mājiniekiem tikmēr šis bija sestais zaudējums pēdējās septiņās spēlēs.

Labā tempā iegājusi Floridas “Panthers”, kas viesos Detroitā mazāk nekā desmit minūšu laikā atspēlēja trīs vārtu deficītu un ar 4:3 pēcspēles metienos pieveica “Red Wngs”, izcīnot savu ceturto uzvaru pēdējās piecās cīņās. Savukārt Detroitas vienībai šis bija jau devītais zaudējums pēdējās desmit spēlēs.

14 uzvaras pēdējās 15 spēlēs sasniegusi Tampabejas “Lightning”, kas šonakt ar 2:1 pagarinājumā pieveica Anaheimas “Ducks”, tādējādi pīlēm laukumu pametot sarūgtinātiem sesto maču pēc kārtas.

Sezonu katastrofāli uzsākusī Losandželosas “Kings” izcīnīja jau piekto uzvaru pēdējās sešās spēlēs ar 3:2 pagarinājumā uzveicot Kolorado “Avalanche”, kam šis piektais zaudējums pēc kārtas.

Ar diviem gūtiem vārtiem Monreālas “Canadiens” ceturto panākumu pēdējās piecās cīņās kaldināja Filips Dano, kura vienība ar 3:2 pagarinājumā uzveica Dalasas “Stars”.

Visbeidzot kārtējo neveiksmi pastarītei Sentluisas “Blues” sagādāja Ņujorkas “Rangers”, kas šo komandu apspēlēja ar 2:1.

Sentluisas “Blues” – Ņujorkas “Rangers” 1:2 (1:1, 0:1, 0:0);

Detroitas “Red Wings” – Floridas “Panthers” 3:4 (3:0, 0:3, 0;0, 0:0, 0:1) – pēcspēles metienu sērijā;

Anaheimas “Ducks” – Tampabejas “Lightning” 1:2 (1:1, 0:0, 0:0, 0:1) – pagarinājumā;

Kolorādo “Avalanche” – Losandželosas “Kings” 2:3 (0:0, 0:2, 2:0, 0:1) – pagarinājumā;

Dalasas “Stars” – Monreālas “Canadiens” 2:3 (0:1, 2:0, 0:1, 0:1) – pagarinājumā;

Kalgari “Flames” – Sanhosē “Sharks” 8:5 (3:1, 2:2, 3:2);

Edmontonas “Oilers” – Vinipegas “Jets” 3:2 (1:0, 1:3, 1:1).