Flerī atgūstas no šoka un paziņo Čikāgai par karjeras turpināšanu

01/08/2021 23:49

Kanādiešu vārtsargs Marks Andrē Flerī pieņēmis lēmumu turpināt karjeru, līdz ar ko nākamajā sezonā hokejists pārstāvēs Nacionālās hokeja līgas (NHL) komandu Čikāgas “Blackhawks”.

Iepriekš vēstīts, ka 27. augustā pieredzējušais Flerī tika aizmainīts no Vegasas “Golden Knights” uz “Blackhawks”. Pats vārtsargs par šo darījumu uzzināja no “Twitter” un bija par to sašutis, jo karjeras pēdējo maču viņš cerēja aizvadīt tieši Vegasas komandas rindās. Flerī pat apsvēra ideju noslēgt karjeru un paņēma pauzi, lai šo situāciju apspriestu ar savu ģimeni.

Tikmēr šodien kļuvis zināms, ka vārtsargs vēl neliks punktu karjerai, par ko liecina Čikāgas kluba “Twitter” kontā publicētais video. “Labdien, Čikāga, te ir Marks. Sāksim strādāt,” teica pats Flerī.

Aizvadītajā sezonā kanādietis 36 pamatturnīra spēlēs atvairīja 92,8% metienu un vidēji ielaida 1,96 ripas, savukārt 16 “play-off” cīņās viņam 91,8% seivu un caurmērā 2,03 ielaistie vārti.

Karjeras lielāko daļu Flerī pavadīja Pitsburgas “Penguins” vienībā, kuru viņš pārstāvēja no 2005. līdz 2017. gadam. Ar pingvīniem viņš trīs reizes kļuva par Stenlija kausa ieguvēju. “Golden Knights” vārtsargu ieguva paplašināšanās draftā un viņš uzreiz kļuva par vienu no atslēgas spēlētājiem. 2020./2021. gada sezonā Flerī saņēma Vezinas trofeju, kura tiek pasniegta līgas labākajam vārtsargam.

Pieslēgties

Dienas fokusā

Renē Fāzels
28/09/2021 16:32

Zobārsta 27 gadi IIHF prezidenta amatā – ar ko hokeja sabiedrības atmiņā paliks Fāzels

Aizvadītajā sestdienā Sanktpēterburgā norisinājās starptautiskās hokeja federācijas (IIHF) kongress, kurā tika ievēlēts jauns organizācijas prezidents. Tam bija jānotiek vēl pagājušajā gadā, taču, paša Renē Fāzela vārdiem runājot, viņš nevarēja atstāt…