Florbola čempionāta līderu duelī “Rubene” uzvar “Lekrings” komandu

27/02/2022 20:31
Florbols

“Elvi florbola līgas” čempionvienība Kocēnu “Rubene” svētdien svinēja uzvaru regulārā turnīra pēdējā spēlē. Vicelīderes “Rubenes” florbolisti mājās ar rezultātu 4:2 (0:1, 2:0, 2:1) uzveica līderi Cēsu “Lekrings”.

Jorena Malkava gūtie vārti ļāva cēsniekiem pirmo periodu uzvarēt ar 1:0, bet otrajā trešdaļā Mārtiņš Muižnieks guva divus vārtus un panāca 2:1 “Rubenes” labā. Trešā perioda pirmajā pusē Atis Stepāns un Muižnieks nostiprināja Kocēnu komandas vadību, bet līdz pamatlaika beigām Miķelis Koknesis Roops vienus vārtus atguva.

Muižnieks spēli noslēdza ar četriem punktiem, jo asistēja arī Stepāna vārtu guvumā. Jau nākamajā nedēļā sāksies izslēgšanas turnīrs, kura ceturtdaļfināla pāros tiksies regulārā čempionāta uzvarētāja “Lekrings” ar “Irlavu”, “Rubene” ar “Oxdog Ulbroka”/LU, Talsu NSS/”Krauzers” ar “Ķekavu” un “Valmiera” ar “Lielvārde”/”FatPipe”.

Sērijā līdz vienas komandas četrām uzvarām tiks noskaidrotas pusfinālistes, tikpat garās sērijās taps zināmas divas komandas, kas nākamā gada pavasarī “Arēnā Rīga” spēkosies par bronzas medaļām, kā arī tie divi klubi, kas turpat cīnīsies par lielo čempionu kausu un zelta godalgām.

Vīriešu konkurencē šosezon par medaļām cīnās 12 komandas, bet sieviešu sacensībās startē astoņas vienības. 2019./2020.gada sezonā Covid-19 pandēmijas un tās dēļ valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas dēļ Latvijas čempioni un medaļnieki palika nenoskaidroti, bet pagājušais čempionāts tā paša iemesla dēļ bija saraustīts un ar mazāku skaitu izslēgšanas spēļu. Valmierā notikušajā finālā uzvarēja Kocēnu “Rubenes” komandas.