Florbola čempionāta “play-off” sākas ar talsenieku uzvaru pār Ķekavas komandu

04/03/2022 23:13
Florbola bumbiņa

Talsu NSS/”Krauzers” komanda piektdien izcīnīja uzvaru “Elvi florbola līgas” vīriešu turnīra “play-off” pirmajā mačā. Talsu florbolisti mājās ar rezultātu 6:3 (1:1, 1:1, 4:1) pārspēja “Ķekavu”, ceturtdaļfināla sērijā līdz četrām uzvarām panākot vadību 1-0.

Jau 39.sekundē 1:0 viesu labā panāca Klāvs Jansons, bet 24 sekundes vēlāk Artis Raitums izlīdzināja rezultātu. Otrajā periodā uz ķekavnieka Ginta Klēģera gūtajiem vārtiem atbildēja Toms Bitmanis, bet trešās trešdaļas pirmajās minūtēs Jansona iegūto vadību dzēsa Matīss Fogelis. Pamatlaika pēdējās piecās minūtēs mājiniekiem vārtus guva Mariss Bergmanis, Dilans Kronentāls un Andrejs Šķerbergs, kuri nokārtoja talseniekiem uzvaru.

Uzvarētājiem ar gūtiem vārtiem un trīs rezultatīvām piespēlēm izcēlās Bitmanis.

Pārējos pāros tiksies regulārā čempionāta uzvarētāja Cēsu “Lekrings” ar “Irlavu”, čempione Kocēnu “Rubene” ar “Oxdog Ulbroka”/LU un “Valmiera” ar “Lielvārde”/”FatPipe”.

Sērijā līdz vienas komandas četrām uzvarām tiks noskaidrotas pusfinālistes, tikpat garās sērijās taps zināmas divas komandas, kas nākamā gada pavasarī “Arēnā Rīga” spēkosies par bronzas medaļām, kā arī tie divi klubi, kas turpat cīnīsies par lielo čempionu kausu un zelta godalgām.

Vīriešu konkurencē šosezon par medaļām cīnās 12 komandas, bet sieviešu sacensībās startē astoņas vienības.

2019./2020.gada sezonā Covid-19 pandēmijas un tās dēļ valstī izsludinātās ārkārtējās situācijas dēļ Latvijas čempioni un medaļnieki palika nenoskaidroti, bet pagājušais čempionāts tā paša iemesla dēļ bija saraustīts un ar mazāku skaitu izslēgšanas spēļu. Valmierā notikušajā finālā uzvarēja Kocēnu “Rubenes” komandas.