Florbola izlase piedzīvo vēl vienu zaudējumu Somijai

18/06/2024 19:30
Nokopēts
Latvijas florbola izlase

Latvijas vīriešu florbola izlase otrdien pārbaudes mačā izbraukumā ar rezultātu 3:4 (0:1, 1:3, 2:0) zaudēja Somijas valstsvienībai. Latvijas izlases rindās pa vieniem vārtiem guva Jānis Ragovskis, Gustavs Griezītis un Pēteris Trekše.

Pirmdien pirmajā pārbaudes mačā latvieši piekāpās somiem ar 3:7.

Latvijas vīriešu florbola izlases kandidāti aizvada četru dienu treniņnometni Somijā. Šis ir kārtējais sagatavošanās posms 2024.gada pasaules čempionāta finālturnīram, kas decembrī norisināsies Zviedrijas pilsētā Malmē.

Valstsvienības galvenais treneris Heiki Lūkonens uz nometni ir uzaicinājis 22 florbolistus. Starp uzaicinātajiem kandidātiem ir divi vārtsargi un 20 laukuma spēlētāji. Septiņi florbolisti ikdienā spēlē ārvalstu klubos, bet 15 nāk no “Elvi Florbola līgas” komandām. Vislielākā pārstāvniecība ir no valsts čempionvienības “Masters”/”Ulbroka” – četri spēlētāji. Pa trim florbolistiem ir no Kocēnu “Rubenes” un Talsu NSS/”Krauzers” klubiem, divi pārstāv “Ķekava”/RB&B, bet pa vienam “Lielvārde”/”FatPipe”, “Valmiera”/”Betsafe” un Cēsu “Lekrings” organizācijas. No septiņiem “ārzemniekiem” trīs nākamajā sezonā spēlēs Zviedrijā, bet pa diviem Somijā un Šveicē.

Latvijas vīriešu florbola izlases kandidātu saraksts:

Vārtsargi: Roberts Trepšs (Kocēnu “Rubene”), Pontuss Zariņš (“Kalmarsund”, Zviedrija);

Aizsargi: Morics Krūmiņš (“Warberg IC”, Zviedrija) Jānis Ragovskis (Talsu NSS/”Krauzers”), Rūdolfs Vilmanis (“Masters”/”Ulbroka”), Markuss Dumpis (“Westend Indians”, Somija), Kārlis Bitmanis (Kocēnu “Rubene”), Gustavs Griezītis (“Kloten-Dietlikon Jets”, Šveice), Ralfs Matīss Balodis (“Valmiera”/”Betsafe”);

Uzbrucēji: Jēkabs Keišs (Kocēnu “Rubene”), Matiss Kristiāns Morozovs, Toms Bitmanis, Rolands Kovaļevskis (visi – “Masters”/”Ulbroka”), Krišjānis Tiltiņš (“Karlstad IBF”, Zviedrija), Klāvs Jansons, Markuss Januševskis (abi – “Ķekava”/RB&B), Toms Akmeņlauks, Artis Raitums (abi – Talsu NSS/”Krauzers”), Pēteris Trekše (“Classic”, Somija), Bruno Beķeris (Cēsu “Lekrings”), Daniels Jānis Anis (“UHC Uster”, Šveice), Juris Sandis Jēgers (“Lielvārde”/”FatPipe”).

    Pagaidām neviens nav komentējis
TOP notikumi
1
X
2
1.49
4.57
6.23
1.52
4.5
5.75
1.57
4.4
5.25
1.45
4.66
6.73
1.36
5.42
7.48
2.95
3.1
2.5
2.3
3.7
2.8
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām