Florbola izlases spēlētājs Kovaļevskis: Zviedriem būsim gatavi!

Rolands Kovaļevskis, sportazinas.com
Rolands Kovaļevskis Foto: IFF

Jau vēstīts, ka Latvijas vīriešu florbola izlase šodien sasniedza Čehijā notiekošā Pasaules čempionāta ceturtdaļfinālu, izslēgšanas spēļu pirmajā kārtā pārliecinoši ar rezultātu 6:1 pārspējot Slovākiju.

Mūsējie tādējādi pirmo reizi kopš 2014. gada turnīra iekļuvuši planētas astoņu spēcīgāko izlašu pulkā. Pēc mača “Sportazinas.com” sazinājās ar valstsvienības spēlētāju Rolandu Kovaļevski, kurš šodienas mačā izcēlās ar noslēdzošo, sesto vārtu guvumu uzvarētāju sastāvā.

Kā vari raksturot spēli? Izdevās viss, kas bija plānots?

-Spēle nebija viegla, ļoti nervoza pat varētu teikt, bet ļoti labi kontrolējam visas darbības laukumā, reti nospēlējām pārgalvīgi. Turējāmies pie savas sistēmas un spēles plāna, kas deva rezultātu.

Tev pašam šis jau ir otrais čempionāts izlases sastāvā – kādas ir tas galvenās atšķirības, salīdzinot abus turnīrus, gan laukumā, gan ārpus tā?

-Pirmkārt jau treneri ir ieviesuši komandā pavisam citādāku spēles stilu, nekā tas bija iepriekš. Komandā arī ir daudz jauno spēlētāju, paaudzes mainās un komanda ir saliedēta, viens par otru var pasmieties, un arī esam gatavi cīnīties viens par otru. Es domāju, ka tā ir arī mūsu panākumu atslēga, ka esam komanda ne tikai laukumā, bet arī ārpus tā.

Sasniegts 1/4 fināls – kas jāizdara, lai, iespējams, tiktu tālāk? Ar zviedriem tā misija cīņā par uzvaru šķiet visai neiespējama – kā noskaņoties tādam mačam, un cik liels spiediens šobrīd ir jūtams ģērbtuvēs? Šaubu nav, ka spēlei būsiet gatavi, bet kas tad būs tie priekšnoteikumi, lai varētu cerēt uz uzvaru?

-1/4 fināla pretinieki ir Zviedrija, iesim cīnīsimies, neko par velti neatdosim. Lai tiktu tālāk, domāju, ka ir jāturpina iesāktais un ļoti, ļoti disciplinēti jānospēlē. Jāuzspīd arī veiksmei. Par spiedienu ģērbtuvēs nevarētu teikt. Vienkārši darām, kas mums ir jādara. Iespējams, nesanāk vienmēr, bet pagaidām mēs spēlējam ļoti labi un nevaram sev pārmest par kaut ko. Noskaņoties pret Zviedriju nebūs problēmas, tagad būs brīva diena un varēsim atjaunoties. Būsim gatavi zviedriem!

Tavs viedoklis

Esi pirmais, kas atstāj komentāru!

Paziņot par
avatar