Florbola sezonas ievadā “Lielvārde”/”FatPipe” svin pārliecinošu uzvaru

14/09/2020 11:48
Florbols

“Elvi” florbola līgas jaunā sezona svētdien iesākās ar “Lielvārde”/”FatPipe” pārliecinošu uzvaru, vēsta Latvijas Florbola savienība (LFS).

“Lielvārde”/”FatPipe” savā laukumā ar 9:2 (3:1, 2:0, 4:1) uzvarēja Liepājas “Kuršus”.

Uzvarētāju labā ar “hat-trick” izcēlās Niks Blumfelds, divi vārti Kristeram Puķītim, bet 1+1 iekrāja Maikls Nazarovs, Juris Sandis Jēgers un Maris Giņko, kamēr Sandim Mihailovskim divas rezultatīvas piespēles.

Liepājas komandā pa vārtiem iemeta Ralfs Polis un Gustavs Griezītis.

Abas komandas šīs sezonas pirmo oficiālo spēli sāka bez liekas izlūkošanas. Lai arī jau no paša sākuma neliels teritoriālais pārsvars piederēja lielvārdiešiem, pirmos vārtus guva viesi. Jau ceturtajā minūtē mājinieku vārtsargu Jāni Salceviču ar negaidītu metienu pārspēja liepājnieku jaunais talants Griezītis – 1:0.

Kurzemnieku prieki gan nebija ilgi, jo pēc četrām minūtēm laukuma saimnieku uzbrukuma līderis Blumfelds ar metienu “cauršāva” viesu vārtsargu Normundu Krūmiņu, kurš tāpat kā liepājnieku spēlējošais treneris Toms Akmeņlauks, ir Lielvārdes florbola skolas audzēknis – 1:1. Līdz pirmajam pārtraukumam pēc lielvārdiešu Puķīša un Blumfelda metieniem “Lielvārde”/”Fat Pipe” jau bija pārņēmusi vadības grožus ar 3:1.

Otrā perioda vidū laukumā lidoja cepures un šalles, jo Blumfelds jau 29.minūtē bija pamanījies noformēt sev “hat-trick” – 4:1. Arī mača turpinājumā daudz labāk veicās Lielvārdes florbolistiem, kuri pēc otrās trešdaļas atradās vadībā ar 5:1, bet visā mačā sagrāva savus viesus ar 9:2. Pēdējā perioda vidū vietu “Lielvārdes”/”Fat Pipe” vārtos ieņēma mājinieku jauniegūtais vārtsargs Reinis Kirilko, kurš savās debijas minūtēs palika nepārspēts.

Par labāko spēlētāju uzvarētāju rindās tika atzīts triju vārtu autors Blumfelds.

Otrā svētdienas duelī “Talsu NSS/Krauzers” mājās ar 10:9 (1:5, 3:2, 5:2, 1:0) papildlaikā uzvarēja “Rubeni”.

Uzvaras vārtus iemeta Dilans Kronentāls, kurš spēli noslēdza ar diviem precīziem raidījumiem. Roberts Armands Ragovskis izcēlās ar 2+2, Artim Raitumam trīs rezultatīvas piespēles, bet Valters Kalnietis guva vārtus un divreiz rezultatīvi piespēlēja.

Otrā laukuma pusē Matīss Celms iemeta vienus vārtus un divreiz rezultatīvi piespēlēja.

Jau ziņots, ka “Elvi” Florbola līgas sezona vīriešiem Covid-19 dēļ pārcelta no sestdienas uz svētdienu.

Spēles sestdien nenotika, jo septiņi līgas klubi – Ulbrokas “Oxdog”, Cēsu “Lekrings”, “Irlava/Avant”, “Ķekava”, Rīgas RTU/”Rockets”, Stalbes “Pārgauja” un “Bauska” – nebija izpildījuši LFS “Noteikumu Covid-19 izplatības mazināšanai LFS organizēto sacensību ietvaros” paredzētās prasības par spēlētāju un pārstāvju obligātu testēšanu. Šo komandu pirmās kārtas spēles ir pārceltas.

Pēc vienas spēļu kārtas Lielvārdes komanda ar trim punktiem ieņem pirmo vietu, tālāk ar diviem seko “Talsu NSS/Krauzers”, be viens punkts ir “Rubenes” rēķinā.