Florbolists Krūmiņš piedzīvo zaudējumu Somijas pusfinālsērijas trešajā spēlē

22/03/2021 20:43
Florbols

Latvijas florbolists Morics Krūmiņš kopā ar Nokias “Kristityt Palloilijat” (KrP) komandu trešdien cieta zaudējumu Somijas čempionāta pusfināla sērijas trešajā spēlē. “KrP” viesos ar rezultātu 4:5 (3:1, 0:2, 1:2) cieta neveiksmi pret Somijas čempioni Tamperes “Classic”, sērijā līdz četrām uzvarām nonākot iedzinējos ar 1-2.

Krūmiņš pie punktiem netika, tomēr spēli noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu +1. Ceturtdaļfināla sērijā Nokias komanda atspēlējās no 1-3 un ar 4-3 uzveica Jiveskiles “Happee”.

Sezona jau beigusies Jāņa Ragovska un Ralfa Orstes pārstāvētajam Lahti LaSB, kas ceturtdaļfināla sērijā ar 1-4 atzina “Classic” pārākumu. Tikmēr Ulvja Mētras pārstāvētā Hemēnlinnas “Steelers” piedalīsies pārspēlēs par vietas saglabāšanu Somijas spēcīgākajā līgā.

Sieviešu čempionātā Elizabetes Pavlovskas pārstāvētā Oulu SSRA ceturtdaļfinālā pēc trim mačiem ar 2-1 ir vadībā pret Helsinku “EraViikingit”. Trešdienas mačā Pavlovskai rezultatīva piespēle un pozitīvs lietderības koeficients +3.