Florboliste Egle: Cīnījāmies, bet kaut kas tomēr pietrūka

01/12/2017 21:09
Paula Egle Sportazinas.com

Jau vēstīts, ka Latvijas sieviešu florbola izlase piektdien Slovākijas galvaspilsētā Bratislavā aizvadīja varenu spēles sākumu, tomēr beigās piedzīvoja sagrāvi pret Čehiju pasaules čempionāta (PČ) pirmajā spēlē.

Latvijas izlase cieta zaudējumu ar rezultātu 3:8 (3:5, 0:1, 0:2), lai gan guva pirmos trīs vārtus šajā mačā.

Pēc mača ar savām emocijām par to, kāpēc neizdevās izcīnīt uzvaru dalījās izlases spēlētāja Paula Egle: “Sākums bija labs, bet pēc tam īsti nesanāca uzsākt uzbrukumu. Viņas neļāva mums nostāties, tāpēc arī nevarējām iemest vairāk golus. Daudzas kļūdījāmies centrā un tāpēc mums arī neizdevās izcīnīt uzvaru.”

Rezultātu cīņas otrajā minūtē atklāja Egle, kura bija veiklākā Čehijas vārtu priekšā, tiekot pie vārtsardzes atsistās bumbiņas. Tikmēr septītajā minūtē Egle asistēja Ankudinovai, kura guva vārtus, metot no asa leņķa. Tikmēr vēl pēc minūtes Latvijai izdevās ātrs pretuzbrukums, kuru ar precīzu metienu noslēdza Bērziņa, tobrīd panākot jau 3:0.

Čehijas izlase tobrīd izskatījās demoralizēta, taču pretinieces gana ātri atguvās un pēc labām izspēlēm divus vārtus atguva. Savukārt pagalam katastrofāla Latvijai bija pirmās trešdaļas pēdējā minūte, kurā pretinieces trīs reizes pārspēja vārtsardzi Laumu Višņevsku.

“Iespējams mazliet par daudz sastresojāmies un kļūdījāmies centrā. Turpretī čehietes ieslēdza “otro ātrumu” un tāpēc arī zaudējām. Noslēdzošajā trešdaļā pašas mēģinājām izspēlēt jaunas kombinācijas. Cīnījāmies, bet kaut kas pietrūka,” pauda Egle.

Šo sacensību turpinājumā Latvija sestdienas rītā tiksies ar Norvēģiju, bet pirmdien gaidāms duelis pret spēcīgo Somiju, kas ir pašreizējā pasaules vicečempione.