Jarnkroka “hat-trick” atnes “Predators” uzvaru pār “Kings” (VIDEO)

18/11/2018 09:19
Kalle Jarnkroks, Sportazinas.com

Aizvadītajā naktī Nacionālajā hokeja līgā (NHL) aizvadītas 11 spēles. Kalle Jarnkroks ar trīs vārtiem kaldināja Nešvilas “Predators” uzvaru pār Losandželosas “Kings.

Mačs starp “Kings” un “Predators” hokejistiem sākās pasīvi un līdz pirmā perioda beigām neviena no komanām nebija guvusi vārtus. Otrajā trešdaļā abas komandas “atvērās” un kopā tika gūti pat pieci vārti. “Kings” rindās ar rezultatīvu sniegumu izcēlās Neits Tompsons, Anze Kopitars un Alekss Lafallo. Tikmēr “Predators” vienībā ar vārtiem atbildēja Kails Teriss un Jarnkroks.

Trešo trešdaļu “Predators” sāka esot iedzinējos ar 2:3, bet tad komanda guva trīs bezatbildes vārtus. Vispirms divas reizes izcēlās un “hat-trick” guva Jarnkroks, bet mača beigās piekto ripu “Kings” komandas vārtos raidīja Niks Binino.

Tāpat ar “hat-trick” aizvadītajā naktī izcēlās Kems Atkinsons, kura pārstāvēta Kolumbusas “Blue Jackets” ar 4:1 sagrāva Karolīnas “Hurricanes”. Kolumbusas vienība jau septīto spēli pēc kārtas guvusi vismaz vienu punktu.

Piekto zaudējumu pēc kārtas piedzīvoja Vankūveras “Canucks”, kas ar 2:3 piekāpās Monreālas “Canadiens” hokejistiem. Uzvaras vārtus trešajā periodā guva Džonatans Droins.

Tikmēr sešus vārtus aizvadītajā naktī guva Otavas “Senators” vienība, kas savā laukumā ar 6:4 pārspēja Pitsburgas “Penguins” komandu. Uzvarētājiem ar diviem vārtiem un vienu rezultatīvu piespēli izcēlās Mets Dušēns.

Nacionālās hokeja līgas (NHL) regulārā čempionāta sestdienas spēļu rezultāti:

Ņūdžersijas “Devils” – Detroitas “Red Wings” 2:3,(1:0, 1:1, 0:1, 0:1) – papildlaikā;

Filadelfijas “Flyers” – Tampabejas “Lightning” 5:6 (0:0, 1:3, 4:2, 0:1) – papildlaikā;

Minesotas “Wild” – Bufalo “Sabres” 2:3 (2:1, 0:0, 0:2);

Karolīnas “Hurricanes” – Kolumbusas “Blue Jackets” 1:4 (0:1, 1:3, 0:0);

Ņujorkas “Rangers” – Floridas “Panthers” 4:2 (2:2, 1:0, 1:0);

Otavas “Senators” – Pitsburgas “Penguins” 6:4 (3:1, 2:0, 1:3);

Vankūveras “Canucks” – Monreālas “Canadiens” 2:3 (0:0, 1:1, 1:2);

Arizonas “Coyotes” – Bostonas “Bruins” 1:2 (0:2, 1:0, 0:0);

Nešvilas “Predators” – Losandželosas “Kings” 5:3 (0:0, 2:3, 3:0);

Kalgarī “Flames” – Edmontonas “Oilers” 4:2 (0:1, 1:1, 3:0);

Sanhosē “Sharks” – Sentluisas “Blues” 4:0 (0:0, 3:0, 1:0).