“Flyers” noper gan Merzļikinu, gan Kivlenieku (VIDEO)

19/02/2020 07:59

Sesto zaudējumu pēc kārtas cieta Nacionālās hokeja līgas (NHL) komanda Kolumbusas “Blue Jackets”, kuras rindās spēlē latviešu vārtsargi Elvis Merzļikins un Matīss Kivlenieks. Viņu pārstāvētā komanda aizvadītajā naktī viesos ar 1:5 (0:2, 1:1, 0:2) atzina Filadelfijas “Flyers” pārākumu.

Merzļikins trešā perioda ceturtajā minūtē pēc ceturtajiem ielaistajiem vārtiem tika nomainīts, dueli noslēdzot ar astoņiem atvairītiem metieniem no 12. Viņa vietā stājās Kivlenieks, kurš 16 minūtēs un 20 sekundēs neitralizēja divas no trim ripām.

Uzvarētājiem šajā spēlē vārtus guva Kevins Heiss, Šons Kuturjē, Filipe Mīers, Traviss Konecnijs un Jakubs Voračeks, kamēr Kolumbusas sastāvā vienīgo reizi precīzs bija Olivers Bjorkstrands.

Merzļikins šajā sezonā laukumā bijis 29 spēlēs, kurās vidēji ielaidis 2,29 ripas un atvairījis 92,4% metienu, bet Kivlenieks četrās cīņās ielaidis 2,41 ripu un ticis galā ar 90,7% metienu. Abi vārtsargi šosezon debitēja NHL.

Tāpat zaudējumu cieta uzbrucējs Zemgus Girgensons un Bufalo “Sabres”, kas izbraukumā ar 4:7 (2:4, 2:1, 0:2) piekāpās Otavas “Senators”, kas joprojām no Amerikas Hokeja līgas (AHL) nav atsaukusi Rūdolfu Balceru.

Girgensons nospēlēja desmit minūtes un 15 sekundes, kuru laikā pielietoja vienu spēka paņēmienu, bloķēja vienu metienu un dueli noslēdza ar neitrālu lietderības koeficientu.

“Sabres” rindās ar diviem vārtiem un rezultatīvu piespēli atzīmējās aizsargs Brendons Montūrs, bet vēl pa vieniem vārtiem pievienoja Kails Okposo un Viktors Olofsons.

Uzvarētājiem savukārt pa diviem vārtiem bija Artjomam Aņisimovam un Žanam Gabrielam Pažo, kura kontā arī divas rezultatīvas piespēles, bet pa reizei precīzi bija Vladislavs Namestņikovs, Dreiks Batersons un Entonijs Duklērs

Girgenons šajā sezonā piedalījies 60 spēlēs, kurās guvis desmit vārtus, veicis piecas rezultatīvas piespēles un iekrājis negatīvu lietderību -1.