Fonjīni Romas “Masters” mačā zaudē A.Zverevam un izgāž dusmas pār tiesnesi (+VIDEO)

18/05/2017 20:52

Itālijas tenisists Fabio Fonjīni ceturtdien Romas “Masters 1000” turnīra trešajā kārtā ar 3-6, 3-6 piekāpās Aleksandram Zverevam, pēc zaudējuma izgāžot dusmas uz mača tiesnesi.

Mājinieku favorīts Fonjīni ATP rangā ieņem 29.vietu, kamēr talantīgais Zverevs ir 19.pozīcijā un turnīrā izlikts ar 16.numuru.

“Tu esi neticami augstprātīgs,” Fonjīni kliedza uz mača tiesnesi Muhamedu Lahjani, salaužot raketi un sperot pa soģa krēslu. Fonjīni tiesnesi nosauca arī par klaunu un balamuti.

Tikmēr Lahjani to visu uztvēra mierīgi un nereaģēja uz itāļa dusmu izvirdumu.

Iepriekšējā kārtā Fonjīni ar 6-2, 6-4 pārspēja pasaules pirmo raketi Endiju Mareju. Skotam neturpinot turnīru, daudz drošākā favorīta statusā uz titulu ir Rafaels Nadals, kurš lieliski aizvada sezonu uz sava iecienītā māla seguma. Viņš turnīrā Romā triumfējis septiņas reizes.

Pasaules ranga pirmā piecdesmitnieka jaunākais tenisists Zverevs ceturtdaļfinālā tiksies ar Milošu Raoniču, kurš trešajā kārtā ar 6-3, 6-2 pārspēja Tomāšu Berdihu.

Tikmēr Romas WTA “Premier” ceturtdaļfinālu sasniegusi igauniete Anete Kontaveita, kura WTA rangā ieņem 68.vietu. Viņa trešajā kārtā ar 6-1, 6-1 sagrāva planētas 22.raketi Mirjanu Lučiču-Baroni no Horvātijas. Ceturtdaļfinālā Igaunijas tenisiste spēkosies ar Simonu Halepu, kura WTA rangā ieņem ceturto vietu.

Kā vēstīts, iepriekšējā kārtā viņa pārliecinoši ar 6-4, 6-0 uzvarēja pasaules pirmo raketi Angeliku Kerberi no Vācijas. Kontaveita mēneša laikā uzvarējusi divas ranga pirmā desmitnieka tenisistes, jo aprīļa beigās viņa Štutgartes WTA “Premier” trešajā kārtā pārspēja tobrīd planētas sesto raketi Garvinji Mugurusu.

Aģentūra LETA jau ziņoja, ka Latvijas tenisistes Anastasija Sevastova un Aļona Ostapenko piedzīvoja zaudējumus Romas turnīra otrajā kārtā.