Football Leaks: “Inter”, nopērkot Šačiri, pārkāpusi finanšu “Fair Play” principus

Foto: Sky Sports

Itālijas A Sērijas komanda Milānas “Inter”, 2015. gadā no Minhenes “Bayern” iegādājoties albāņu izcelsmes Šveices futbolistu, esot pārkāpusi UEFA finanšu “Fair Play” noteikumus, vēstīts vietnē “Football Leaks”.

“Inter” futbolistu no “Bayern” komandas sākotnēji ieguva par brīvu, taču ar nosacījumu, ka ja līdz 2015. gada 31. decembrim Šačiri jaunās komandas sastāvā aizvadīs kaut vienu spēli vai būs saņēmis diskvalifikāciju/piedzīvojis savainojumu, tad par viņu Itālijas klubam būtu jāmaksā 15 miljonu eiro liela izpirkuma nauda.

Šī nauda būtu jāmaksā arī tad, ja šveicietis būtu izlaidis kaut vienu “Inter” treniņu un tad, ja “Inter” 2015. gada 31. decembrī A Sērijas tabulā būtu 17. vai augstākā vietā, kas nemaksāšanas iespēju padara ārkārtīgi minimālu.

Pārkāpums konstatēts tāpēc, ka “Inter” nebija tiesīga par transfēru maksāt 15 miljonus eiro, jo to klubam tobrīd aizliedza UEFA noteiktie finanšu “Fair Play” noteikumi.

Šobrīd Šačiri spēlē “Liverpool” rindās Anglijas premjerlīgā. Uz šo klubu Šačiri pārgāja no Stokas “City”, kas šveicieti no “Inter” nopirka par 14,5 miljoniem eiro.

Tavs viedoklis

avatar
  Subscribe  
Paziņot par