Foss un van Dijka triumfē šosejas riteņbraukšanas PČ individuālajā braucienā

18/09/2022 14:14
Nokopēts
Tobiass Foss

Norvēģijas riteņbraucējs Tobiass Foss un nīderlandiete Elena van Dijka svētdien Austrālijā triumfēja pasaules čempionātā šosejas riteņbraukšanā individuālajā braucienā.

34,2 kilometrus garo distanci visātrāk veica Foss, kurš finišu sasniedza 40 minūtēs un divās sekundēs.  Trīs sekundes uzvarētājam piekāpās Šveices riteņbraucējs Štefans Kings un ieņēma otro vietu, kamēr pie bronzas tika Beļģijas riteņbraucējs Remko Evenepūls, kurš atpalika no norvēģa deviņas sekundes. Itālis Filipo Ganna, kurš triumfēja individuālajā braucienā abos iepriekšējos pasaules čempionātos, zaudēja Fosam 56 sekundes un ierindojās vien septītajā vietā.

Savukārt sieviešu konkurencē nepārspēta palika van Dijka, kura distanci veica 44 minūtēs un 29 sekundēs. Viņa triumfēja individuālajā braucienā arī pērn un 2013.gadā. “Tā bija ideāla trase man, taču nevienā brīdi neiedomājos, ka varētu šodien uzvarēt. Bija labi redzēt Reiseri sev priekšā pirms finiša, tāpēc arī zināju, ka nebūs slikts rezultāts beigās,” teica nīderlandiete. “Bet pēc finiša es biju ļoti pārsteigta.” Sudraba godalgu izcīnīja austrāliete Greisa Brauna, kura atpalika no nīderlandietes 12 sekundes, bet uz goda pjedestāla zemākā pakāpiena, zaudējot 41 sekundi, kāpā Šveices riteņbraucēja Marlēna Reisere.

Pasaules čempionāts šosejas riteņbraukšanā norisinās līdz 25.septembrim.

    Pagaidām neviens nav komentējis

Jūsu anonīmais komentārs

TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām