Francija NBA zvaigznei uzlikusi “dedlainu”, lai pieņemtu lēmumu par spēlēšanu izlasē

24/09/2023 14:45
Nokopēts
Žoels Embīds

Francijas basketbola federācijas Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) zvaigznei Žoelam Embīdam noteikusi termiņu līdz 10. oktobrim, lai basketbolists pieņemtu lēmumu par spēlēšanu Francijas izlasē.

Kamerūnā dzimušajam spēlētājam ir gan Francijas, gan ASV pase, līdz ar ko viņš var pārstāvēt katru no šīm valstīm. Un, lai arī pirms kāda laika bija diezgan liela pārliecība, ka Embīds izvēli izdarīs par labu Francijai, tad pats basketbolists ar izvēli nesteidzas. Viņš gan apsolīja lēmumu izdarīt pēc 2022./2023. gada sezonas beigām, taču pagaidām nekādus publiskus paziņojumus nav izdarījis.

Tikmēr Francijas basketbola federācijas pacietīga nu jau gandrīz ir izsmelta, un pašam Embīdam lēmums jāpieņem tuvākajā laikā. Kā norāda federācijas prezidents Žans Pjērs Suutats, tad spēlētājā piesaistīšanā ir visai ieinteresēti gan ASV, gan arī Kamerūnā, un Embīdam šī ir visai delikāta situācija.

Embīds par izvēli starp Franciju un ASV: Man jau daudzas reizes uzdeva šo jautājumu

Gan ASV, gan Francijas izlases piedalīsies 2024. gada olimpisko spēļu basketbola turnīrā – amerikāņi tam kvalificējušies caur šī gada Pasaules kausu, bet Francija kā mājiniece. Tikmēr Kamerūna cīņu par ceļazīmi sāks no priekškvalifikācijas.

TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām