Francijas izlases treneris nāk klajā ar jaunumiem par Embīda spēlēšanu valstsvienībā

29/04/2023 20:53
Nokopēts
Žoels Embīds

Francijas basketbola izlases galvenais treneris Vensāns Kolē sarunā ar Francijas medijiem pēc Pasaules kausa izlozes atklāja, ka gaidāmajā turnīrā valstsvienībai, visticamāk, nepalīdzēs Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Filadelfijas “76ers” zvaigzne Žoels Embīds.

Kamerūnā dzimušais Embīds pagājušajā gadā ieguva gan Francijas, gan ASV pilsonību. Jau pirms pērn notikušā Eiropas čempionāta Embīds bija tuvu, lai pārstāvētu Francijas valstsvienību, taču turnīrā viņš tomēr nepiedalījās savainojuma dēļ. Pats basketbolists šosezon vairākkārt izvairījās no konkrētas atbildes sniegšanas, kuru komandu viņš vēlētos pārstāvēt, taču Francijas izlases stūrmanis šodien atklājis, ka gaidāmajā Pasaules kausā Embīds, visdrīzāk, nebūs Francijas sastāvā.

“Žoels nav pieņēmis lēmumu, taču šķiet grūti redzēt viņu šovasar spēlējam. Tas nenozīmē, ka viņš nākamgad nespēlēs mūsu komandā. Viņš šovasar precēsies, un tas tiešām iekrīt nepareizajā laika periodā, kad visas komandas gatavosies finālturnīram,” teica Kolē, neizslēdzot iespēju, ka Embīds varētu spēlēt 2024. gada Parīzes olimpiskajās spēlēs. “Nespēlēšana arī nozīmē to, ka viņam būs vairāk laika pieņemt lēmumu. Tāpat ir nepieciešams laiks, lai vestu sarunas ar FIBA.”

Jāpiemin, ka Francijas izlase gaidāmajā Pasaules kausā spēlēs H grupā ar Latviju, Kanādu un Libānu, mačos aizvadot Indonēzijas galvaspilsētā Džakartā.

“Knicks” aizsargs: Embīdu Francijas izlasē sagaidīsim ar atplestām rokām

Gobērs: Neviens neapturēs Franciju ar Embīdu, Vembanjamu un mani sastāvā

 

 

TOP notikumi
1
X
2
logo

Vai vēlaties saņemt paziņojumus par svarīgākajām ziņām