Francijas izlases uzbrucējs spēles MVP balvu atdod vārtsargam (VIDEO)

07/05/2017 21:01

Par labāko spēletāju Francijas izlasē pēc uzvaras pār Somiju (5:1) tika atzīts uzbrucējs Pjers-Eduards Bellmārs, tomēr viņš nepiekrita ekspertu atzinībai un savu balvu pasniedza komandas vārtu vīram Florianam Ardī. Franču vartsargs atviarīja 42 no 43 somu raidītajiem metieniem.

Šī mača rezultātu 15.minūtē atklāja Francijas izlases hokejists Pjērs Eduārs Belemārs, tomēr otrās trešdaļas sākumā Miko Lehtonens panāca izlīdzinājumu. Tiesa, otrā perioda turpinājumā mājiniekiem izdevās ne tikai atgūt vadību, bet pat tikt pie divu vārtu pārsvara, kad izcēlās Rusels un Valentēns Klaro.

Lai arī trešās trešdaļas laikā Somijas valstsvienībai piederēja iniciatīva, tai ar vārtu gūšanu nesekmējās, turklāt Rusels 49.minūtē panāca jau 4:1, tādējādi gūstot savus otros vārtus mačā.

Noslēdzošajās pamatlaika minūtēs somi uz mājinieku vārtiem radīja pamatīgu spiedienu, turklāt jau labu laiku pirms beigām viņi nomainīja vārtsargu pret sesto laukuma spēlētāju, kas Francijai ļāva gūt piektos vārtus, kad to 58.minūtē paveica Damjēns Flerī.