Freibergs rezultatīvs Čehijā

21/10/2017 00:34

Latviešu aizsargs Ralfs Freibergs piektdien veica rezultatīvu piespēli Čehijas augstākās hokeja līgas mačā, tomēr viņa un brāļu Roberta un Riharda Bukartu pārstāvētā Zlīnas “Aukro Berani” komanda piedzīvoja zaudējumu.

“Aukro Berani” izbraukumā ar 3:4 (2:2, 1:0, 0:1, 0:1) pagarinājumā piekāpās Pardubices “Dinamo” vienībai, ciešot trešo zaudējumu pēc kārtas.

Freibergs ar rezultatīvu piespēli atzīmējās Zlīnas komandas otro vārtu guvumā, kad Antonīns Honejseks 20.minūtē izlīdzināja rezultātu 2:2. Lai gan otrajā periodā “Aukro Berani” izvirzījās vadībā ar 3:2, pārsvaru nosargāt neizdevās, bet pagarinājumā uzvaru mājiniekiem nodrošināja francūža Sašas Trejē metiens.

Freibergs šajā mačā laukumā pavadīja 20 minūtes un deviņas sekundes, kuru laikā latvietis bez rezultatīvas piespēles atzīmējās arī ar divām soda minūtēm un pozitīvu lietderības koeficientu +1.

Aizsargs ar rezultatīvu piespēli izcēlās jau otro maču pēc kārtas. Šosezon viņam 15 spēlēs vieni vārti un piecas rezultatīvas piespēles.

Tikmēr Roberts Bukarts laukumā pavadītajās 16 minūtēs un 56 sekundēs izpildīja piecus metienus pa vārtiem un dueli noslēdza ar pozitīvu lietderības koeficientu +2. Savukārt Rihards Bukarts nospēlētajās deviņās minūtēs un 16 sekundēs nopelnīja negatīvu lietderības koeficientu -1.

Citā piektdienas mačā jau septīto uzvaru pēc kārtas izcīnīja aizsarga Oskara Cibuļska un uzbrucēja Andra Džeriņa pārstāvētā Hradeckrālovas “Mountfield”, kas viesos ar 2:1 (0:0, 1:0, 1:1) pieveica Brno “Kometa” hokejistus.

Džeriņš šai cīņai nebija pieteikts, bet Cibuļskis nospēlētajās 23 minūtēs un septiņās sekundēs izpildīja vienu metienu pa vārtiem un bloķēja vienu pretinieku raidījumu, dueli noslēdzot ar neitrālu lietderības koeficientu.

Čehijas čempionāta kopvērtējumā līderpozīcijā ar 31 punktu 15 spēlēs atrodas Plzeņas “Škoda” vienības, bet “Mountfield” ar 30 punktiem ir ceturtā, kamēr “Aukro Berani” ar 20 punktiem ieņem devīto vietu.