Freiberga un E. Kuldas klubs ielaiž 9 ripas Čehijā; Ābolam pieci metieni uzvarā Zviedrijā

20/02/2019 23:08

Čehijas hokeja Ekstralīgā šovakar pamatīgu sakāvi cieta Ralfa Freiberga un Edgara Kuldas pārstāvētā Zlīnas “PSG Berani”, kas izbraukumā ar rezultātu 2:9 (0:1, 1:5, 1:3) atzina turnīra vicelīderes Plzeņas “Škoda” pārākumu.

Freibergs, kā ierasts, darbojās Zlīnas kluba pirmajā aizsargu pārī un uz ledus pavadīja 17:46 minūtes (4:58 vairākumā, 2:24 mazākumā), veica vienu spēka paņēmienu un cīņu noslēdza ar negatīvu lietderības koeficientu -2. Ralfa rēķinā šosezon pieci vārti, 18 rezultatīvas piespēles un pozitīva lietderība +1.

Tikmēr trešās maiņas uzbrucējs Kulda nospēlēja 13:20 minūtes (1:45 vairākumā) un veica divus metienus pa vārtiem, ka arī nopelnīja negatīvu lietderību -1. Edgars šosezon iekrājis 19 (10+19) punktus un lietderību -14.

“PSG Berani” līdz ar šo zaudējumu pārtraukusi četru uzvaru sēriju un Ekstralīgas kopvērtējumā ar 65 punktiem 46 cīņās ieņem desmito pozīciju 14 komandu konkurencē.

Savukārt Zviedrijas augstākajā hokeja līgā pie panākuma tika Rodrigo Ābola pārstāvētā “Orebro”, mājās ar 4:2 uzveicot (2:2, 1:0, 1:0) “Linkopings” vienību.

Ābols bija iekļauts laukuma saimnieku pirmajā uzbrucēju trijniekā un 17:10 minūtēs piecas reizes meta pa pretinieku cietoksni, uzvarēja 46,15% iemetienu, pielietoja vienu spēka paņēmienu, kā arī cīņu noslēdza ar negatīvu lietderību -1.

23 gadus vecais Rodrigo šosezon izcēlies ar 15 vārtu guvumiem un četrām piespēlēm, bet “Orebro” ar 54 punktiem 43 dueļos atrodas 12. vietā 14 komandu konkurencē.