Freibergam divas piespēles uzvarā Čehijā, Rih. Bukartam pirmais punkts Vācijā

07/10/2018 23:30

Čehijas Ekstralīgā latviešu hokeja aizsarga Ralfa Freiberga un uzbrucēja Edgara Kuldas pārstāvētā Zlīnas “PSG Berani viesos ar 5:1 pārliecinoši uzvarēja Prāgas “HC Sparta”. Freibergs šodien, spēlējot pirmajā maiņā kopā ar Kuldu, laukumā pavadīja 21 minūti un divas sekundes, kuru laikā izdarīja divas rezultatīvas piespēles un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +2. Savukārt Kulda nospēlēja 19 minūtes un divas sekundes, šajā laikā tiekot pie rezultatīvas piespēles un pozitīva lietderības koeficienta +2.

Citā Čehijas Ekstralīgas spēlē “Mountfield HK”, kurā spēlē aizsargs Oskars Cibuļskis un uzbrucējs Māris Bičevskis, šodien viesos ar 1:2 atzina “HC Litvinov” pārākumu. Cibuļskis spēlēja otrajā maiņā un uz ledus pavadīja 20 minūtes un 38 sekundes, izceļoties ar metienu pa vārtiem, bloķējot četrus pretinieku metienus un nopelnot pozitīvu lietderības koeficientu +1. Bičevskis šodien laukumā nedevās.

Uzbrucēja Roberta Bukarta un aizsarga Gunta Galviņa pārstāvētā Tršinecas “Ocelari” ar 4:2 mājās spēja uzvarēt “HC Vitkovice”. Galviņš šajā mačā aizvadīja 16 minūtes un 43 sekundes un nopelnīja neitrālu lietderības koeficientu. Savukārt Bukarts šodien spēlei netika pieteikts.

Ekstralīgas kopvērtējumā otrajā vietā ar 20 punktiem astoņās spēlēs atrodas Cibuļska un Bičevska pārstāvētā “HK Mountfield”, tikmēr desmitajā vietā ar deviņiem punktiem astoņās spēlēs un 11. vietā arī deviņiem punktiem astoņās spēlēs atrodas attiecīgi “Ocelari” un “PSG Berani” vienības.

Slovākijas Ekstralīgā aizsarga Artūra Salijas pārstāvētā “HK Poprad” ar 2:0 mājās uzvarēja “MHK 32 Liptovskij Mikulas”. Salija spēles laikā izcēlās ar diviem metieniem pa pretinieku vārtiem.

Citā Slovākijas spēcīgākā čempionāta spēlē “HK Nove Zamky”, kurā spēlē aizsargs Jānis Andersons, ar 1:2 pēcspēles metienu sērijā viesos atzina “HC ’05 Banska Bystrica” pārākumu. Andersons laukumā pavadīja 18 minūtes un 22 sekundes un nopelnīja neitrālu lietderības koeficientu.

Ekstralīgas kopvērtējumā sestajā pozīcijā ar 91 punktu 56 spēlēs pašlaik atrodas Salijas pārstāvētā “HK Poprad”, kamēr astotajā pozīcijā ar 60 punktiem 56 spēlēs ieņem Andersona “HK Nove Zamky”.

Vācijas hokeja līgā (DEL) uzbrucēja Riharda Bukarta pārstāvēta Šveningeras “Wild Wings” ar 1:3 viesos atzina Ķelnes “Haie” pārākumu. Bukarts laukumā pavadīja 16 minūtes un 17 minūtes, izceļoties ar rezultatīvu piespēli vienīgajos “Wild Wings” gūtajos vārtos un nopelnīja pozitīvu lietderības koeficientu +1. Jāatzīmē, ka Rihardam šis bija pirmais rezultativitātes punkts aizvadītajos trīs mačos šosezon.

Savukārt aizsarga Arvīda Reķa pārstāvētā Augsburgas “Panthers” rezultatīvā spēlē ar 7:6 viesos uzvarēja Izerlonas “Roosters”. Reķis darbojās “panteru” pirmajā maiņā un nospēlēja 19 minūtes un vienu sekundi, kuru laikā nopelnīja pozitīvu lietderība koeficientu +1.

Šobrīd Reķa pārstāvētā “Panthers” Vācijas hokeja līgā ieņem desmito vietu ar 13 punktiem deviņās spēlēs, savukārt Bukarta “Wild Wings” ieņem pēdējo vietu ar trim punktiem deviņās spēlēs.