Freibergam divas rezultatīvas piespēles uzvarētā DEL spēlē

30/03/2022 23:41
Ralfs Freibergs

Latvijas aizsargs Ralfs Freibergs trešdien sakrāja divas rezultatīvas piespēles Vācijas augstākās hokeja līgas (DEL) spēlē, viņa pārstāvētajai Izerlonas “Roosters” izcīnot panākumu. “Roosters” savā laukumā ar 4:3 (0:2, 1:1, 2:0 0:0, 2:1) pēcspēles metienu sērijā uzvarēja Štraubingas “Tigers”.

Freibergs asistēja vārtu guvumos trešajā trešdaļā, kas ļāva vispirms samazināt starpību, bet pēc tam arī panākt neizšķirtu 3:3. Latvijas aizsargs laukumā bija 19 minūtes un 49 sekundes, kuru laikā divām rezultatīvām piespēlēm pievienoja arī vienu metienu pa pretinieku vārtiem, noslēdzot spēli ar pozitīvu lietderības koeficientu +2.

Citā spēlē Artūra Kuldas Krēfeldes “Penguins” izbraukumā ar 1:6 (0:1, 1:3, 0:2) piekāpās Manheimas “Adler”. Kulda uz ledus bija 23 minūtes un 26 sekundes, kuru laikā bloķēja vienu pretinieku metienu un noslēdza spēli ar neitrālu +/- rādītāju. “Roosters” ar 63 punktiem 52 spēlēs ieņem 13.vietu turnīra tabulā, bet pēdējā 15 komandu konkurencē ir “Penguins”, kas iekrājusi 57 punktus 54 cīņās.