Freibergs rezultatīvs uzvarā, Cibuļskis un Džeriņš sausā

26/11/2017 21:57
freibergs, sportazinas

Svētdien, 26. novembrī, spēles dažādu valstu hokeja čempionātos aizvadīja Latvijas pārstāvji. Čehijas augstākajā līgā pie panākumiem tika Ralfa Freiberga un Roberta Bukarta ”Zlin”, bet Oskara Cibuļska un Andra Džeriņa ”Mountfield” cieta zaudējumu.

Ralfa Freiberga un Roberta Bukarta ”Zlin” saspringtā mačā ar rezultātu 2:1 pārspēja ”Plzen”. Pirmajā trešdaļā neviena no komandām vārtus neguva, taču otrajā rezultātu atklāja ”Plzen” – 1:0. Jāatzīmē, ka pēc 40 nospēlētām minūtēm Freiberga kontā bija divi noraidījumi.

Salīdzinoši nedisciplinēto spēli latvietis kompensēja ar piespēli rezultātu izlīdzinošajā vārtu guvumā, kad precīzs bija Davids Stastnijs. Pēdējā trešdaļā latviešu pārstāvētajai ”Zlin” izdevās izraut neizšķirtu, un sekoja papildlaiks.

Papildlaikā pēc nospēlētas pusotras minūtes Jirži Ondrāčeks iemeta uzvaru nesošo ripu pretinieku vārtu tīklā un panāca 2:1. Labā ziņa, ka šajā vārtu guvumā piedalījās Freibergs un nopelnīja savu otru rezultatīvo piespēli mačā. Roberts Bukarts palika sausā, turklāt nopelnīja vienu noraidījumu.

Citā mačā Oskara Cibuļska un Andra Džeriņa ”Mountfield” piekāpās ”Pardubice” 2:3. Latviešu pārstāvētā komanda ne reizi mača gaitā nespēja iegūt pārsvaru. Otrajā trešdaļā, kad rezultāts bija 0:2, vienu ripu izdevās atspēlēt, turklāt pozitīvi iesākās arī pēdējais mača nogrieznis, jo ātri izdevās rezultātu izlīdzināt, tomēr Petrs Sikora panāca 3:2 trīs minūtes pirms pamatlaika beigām un izrāva ”Pardubice” uzvaru.

Savukārt Vācijas čempionātā bijušais Herberta Vasiļjeva klubs Krēfeldes ”Pinguine” sagrāva pašreizējo Arvīda Reķa vienību Augsburgas ”Panther” 4:1. Reķis šajā spēlē rezultativitātes punktus neguva, taču vienīgos vārtus ”Panther” labā guva Reķa maiņas partneris Marks Kundari.