Freibergam piespēle, Edgaram Kuldam piespēle un kautiņš Zlīnas kluba uzvarā Čehijā (VIDEO)

27/11/2018 21:48

Vienīgajā Čehijas Ekstralīgas mačā šovakar trešo panākumu pēdējās četrās spēlēs guvusi Edgara Kuldas un Ralfa Freiberga pārstāvētā Zlīnas “PSG Berani”, kas izbraukumā pārliecinoši ar rezultātu 5:1 (2:0, 0:1, 3:0) pārspēja Pardubices “Dynamo”.

Ralfs Freibergs darbojās viesu pirmajā aizsardzības pārī un uz ledus pavadīja ilgāko spēles laiku “PSG Berani” sastāvā – 21:50 minūtes. Ralfs nopelnīja savu 11. (2+9) rezultativitātes punktu šosezon, sestajā minūtē ar piespēli palīdzot Jirži Ondračekam atklāt rezultātu. 27 gadus vecā aizsarga rēķinā arī divi spēka paņēmieni, viens bloķēts metiens un pozitīvs lietderības koeficients +1.

Tikmēr uzbrucējs Edgars Kulda (šosezon 6+6) maču uzsāka Zlīnas kluba trešajā maiņā, un uz ledus pavadīja 16:57 minūtes. 24 gadus vecais spēlētājs ar rezultatīvu piespēli 57. minūtē palīdzēja ciemiņiem panākt jau drošo 4:1. Arī Edgars spēli noslēdza ar pozitīvu lietderību +1, kā arī bloķēja divus sāncenšu raidījumus, taču jau pēc mača finālsirēnas iesaistījās kautiņā ar “Dynamo” kanādieti Džeiku Kardvelu.

Par dūru izvicināšanu abu karstgalvji saņēma 2+2+10 minūšu sodus.

“PSG Berani” ar 22 spēlēs iekrātajiem 33 punktiem Ekstralīgas kopvērtējumā ieņem septīto vietu 14 komandu konkurencē. Līdere ar 43 punktiem ir Roberta Bukarta un Gunta Galviņa pārstāvētā Tžinecas “Ocelari”.