Freibergam un Cibuļskim rezultatīvas piespēles Čehijas čempionāta spēlēs

20/12/2017 22:39
freibergs, sportazinas

Latvijas hokeja izlases aizsargi Ralfs Freibergs un Oskars Cibuļskis trešdien atzīmējās ar rezultatīvām piespēlēm Čehijas augstākās līgas spēlēs.

Freiberga un uzbrucēja Riharda Bukarta pārstāvētā Zlīnas “Aukro Berani” komanda viesos ar 2:1 (1:0, 1:1, 0:0) apspēlēja Jihlavas “Dukla” spēlētājus.

Freibergs spēles devītajā minūtē palīdzēja Zdenekam Okālam vairākumā atklāt rezultātu.

Freibergs nospēlētās 20 minūtēs un 51 sekundē izcēlās ar trim bloķētiem raidījumiem, vienu metienu un negatīvu lietderības koeficientu -1.

Tikmēr Bukarts šajā mačā uz ledus bija 17 minūtes un piecas sekundes, kuru laikā trīs reizes meta pa vārtiem, nopelnīja divas soda minūtes un arī tika pie negatīva lietderības koeficienta -1.

Bukarts šosezon 31 spēlē guvis 11 vārtus un veicis 16 rezultatīvas piespēles, kamēr Freibergs tikpat mačos atzīmējies ar trim vārtiem un 13 rezultatīvām piespēlēm.

Tikmēr Cibuļska un uzbrucēja Andra Džeriņa pārstāvētā Hradeckrālovas “Mountfield” savā laukumā pēcspēles metienos ar 2:3 (0:0, 0:2, 2:0, 0:0, 0:1) piekāpās Tršinecas “Ocelārži” komandu, kas pirms nedēļas sasniedza Starptautiskās Ledus hokeja federācijas (IIHF) Čempionu līgas turnīra pusfinālu.

Cibuļskis palīdzēja 50.minūtē slovākam Romanam Kukumbergam samazināt “Mountfield” deficītu līdz 1:2, bet neizšķirtu 57.minūtē panāca Rudolfs Červenijs.

Cibuļskis nospēlētās 22 minūtēs un 36 sekundēs izcēlās ar diviem metieniem, pieciem spēka paņēmieniem un neitrālu lietderības koeficientu.

Savukārt Džeriņš laukumā pabija 14 minūtes un 33 sekundes, kuru laikā trīs reizes meta pa pretinieku vārtiem, izpildīja vienu spēka paņēmienu un uzvarēja 11 no 18 iemetieniem. Arī viņa lietderības koeficients bija neitrāls.

Šosezon Džeriņš 24 mačos izcēlies ar trim precīziem metieniem un 12 reizes asistējis partneriem, bet Cibuļskis 33 spēlē guvis sešus vārtus un atdevis septiņas rezultatīvas piespēles.

“Mountfield” komanda vēl vienu spēli aizvadīs piektdien, bet pēc tam dosies uz Šveici, kur piedalīsies prestižajā Špenglera kausā.

Čehijas čempionāta līderpozīcijā ar 69 punktiem 31 spēlē atrodas Plzeņas “Škoda” komanda, kurai ar 64 punktiem 33 mačos seko “Mountfield”. Tikmēr “Aukro Berani” ar 46 punktiem ieņem septīto vietu 14 komandu vidū.