Freibergs aktīvi apdraudē pretinieku vārtus Čehijas līgas “play-off” spēlē

10/03/2020 23:49

Latvijas hokeja izlases aizsargs Oskars Cibuļskis atzīmējās ar vienu metienu Čehijas līgas “play-off” kvalifikācijas kārtas otrajā spēlē, kurā viņa pārstāvētā Hradeckraloves “Mountfiled” zaudēja Karlovi Vari “Energie” ar 3:5.

Čehijas čempionātā izslēgšanas turnīram kvalificējas desmit komandas. Pirmās sešas vienības uzreiz iekļūst ceturtdaļfinālā, bet komandas, kuras ieņēmušas pozīcijas no septītās līdz desmitajai, izspēlē vēl divas ceļazīmes. Viena no šādām vienībām ir “Mountfield”, kas pamatturnīru noslēdza astotajā vietā.

Ja vakar Cibuļska pārstāvētajai vienībai izdevās tikt pie panākuma ar 3:1, tad šodien tā piedzīvoja zaudējumu un rezultāts sērijā kļuvis 1-1. Otrajā mačā latviešu aizsargs laukumā pavadīja 21:08 minūtes, kuru laikā izdarīja vienu metienu pa vārtiem.

Vēl vienā kvalifikācijas kārtas cīņā Zlinas “PSG Berani” spēja revanšēties “Olomouc” par vakardienas pamatīgu sakāvi (1:5), svinot uzvaru ar 3:1. Ralfam Freibergam trešais lielākais laiks komandā – 21:21 minūte. Aizsargs trīs reizes meta pa vārtiem. Arī šajā sērijā rezultāts kļuvis 1-1.

Trešie mači abos pāros tiks aizvadīti 12. martā. Sērijas notiek līdz trīs uzvarām.