Freibergs rezultatīvs “PSG Bernani” uzvarā, panākaums arī Cibuļskim un Bičevskim

17/02/2019 22:03
Ralfs Freibergs, sprotazinas.com

Latvijas hokeja izlases aizsargs Ralfs Freibergs svētdien izcēlās ar divām rezultatīvām piespēlēm Čehijas čempionāta mačā, palīdzēdams viņa un uzbrucēja Edgara Kuldas pārstāvētajai Zlīnas “PSG Berani” komandai izcīnīt uzvaru.

Zlīnas hokejisti savā laukumā ar rezultātu 5:2 (2:2, 1:0, 2:0) pārspēja Vitkovices “Ridera” komandu, izcīnot ceturto uzvaru pēc kārtas.

Freibergs ar rezultatīvām piespēlēm atzīmējās trešajos un piektajos vārtos. Viņš šajā mačā nospēlēja 25 minūtes un 32 sekundes, kuru laikā vienu reizi meta pa vārtiem, bloķēja vienu metienu, pielietoja divus spēka paņēmienus, tika pie divām soda minūtēm un pozitīva lietderības koeficienta +1, bet Kulda 11 minūtēs un 42 sekundēs veica trīs metienus, iekrādams neitrālu lietderību.

Kulda šosezon 42 mačos atzīmējies ar deviņiem vārtiem un desmit rezultatīvām piespēlēm, kamēr Freibergs 42 cīņās guvis četrus vārtus un veicis 17 rezultatīvas piespēles.

Tāpat uzvaru svētdien izcīnīja aizsarga Oskara Cibuļska un uzbrucēja Māra Bičevska pārstāvētā Hradeckrālovas “Mountfield”, kas viesos ar 4:1 (2:0, 1:1, 1:0) pārspēja Karlovi Vari “Energia” hokejistus.

Cibuļskis 19 minūtēs un 51 sekundē bloķēja divus metienus, pielietoja vienu spēka paņēmienu un tika pie pozitīva lietderības koeficienta +1, savukārt Bičevskis nespēlēja.

Cibuļskis 41 spēlē guvis divus vārtus un veicis astoņas rezultatīvas piespēles, kamēr Bičevskis 41 mačā atzīmējies ar diviem vārtiem un astoņām rezultatīvām piespēlēm.

Pie panākuma svētdien tika arī uzbrucēja Roberta Bukarta pārstāvētā Prāgas “Sparta”, kas viesos ar 3:2 (1:0, 1:0, 0:2, 1:0) pagarinājumā pārspēja Homutovas “Pirāti” komandu.

Bukarts šajā spēlē uz ledus bija 14 minūtes un vienu sekundi, kuru laikā veica vienu metienu un tika pie negatīvas lietderības -1. Šosezon viņš 40 spēlēs izcēlies ar pieciem vārtiem un 16 rezultatīvām piespēlēm.

Turpretī zaudējumu svētdien cieta aizsarga Gunta Galviņa pārstāvētā Tršinecas “Ocelari”, kas mājās ar 0:1 (0:1, 0:0, 0:0) atzina Brno “Kometa” pārākumu.

Galviņš šajā duelī nospēlēja 18 minūtes un 41 sekundi, kuru laikā izpildīja divus metienus un tika pie divām soda minūtēm. Galviņš šosezon 40 spēlēs guvis trīs vārtus un veicis sešas rezultatīvas piespēles.

Čehijas čempionāta vadībā ar 91 punktu cīņās ir Libereces “Bili Tygri”, bet trešajā vietā ar 85 punktiem ir Hradeckrālovas “Mountfield”, kamēr četrus punktus no tās atpaliek Tršinecas “Ocelari”. Tikmēr Prāgas “Sparta” ar 68 punktiem ir septītajā vietā, bet Zlīnas “PSG Berani” ar 65 punktiem atrodas devītajā pozīcijā.