Freibergam un Salijam rezultatīvs sniegums komandu uzvarās

07/09/2018 20:24
Ralfs Freibergs, Sportazinas.com

Turpinot gatavoties jaunajai hokeja sezonai, šodien pārbaudes spēlēs ar rezultatīvu sniegumu komandu uzvarās izcēlās latviešu aizsargi Ralfs Freibergs un Artūrs Salija.

Freiberga un Edgara Kuldas pārstāvētā Zlīnas ”Aukro Berani” viesos ar 2:1 papildlaikā pieveica ”Olomouc” hokejistus.

Jans Kana tikai trešās trešdaļas ievadā atklāja mača rezultātu un izvirzīja mājiniekus vadībā (1:0), tomēr ”Aukro Berani” ar Freiberga palīdzību nedaudz vēlāk atjaunoja uz tablo līdzsvaru.

Nepilnas 11 minūtes līdz pamatlaika beigām pēc latviešu aizsarga piespēles ilggadējas Zlīnas komandas uzbrucējs Jirži Ondrāčeks  pārspēja pretinieku vārtsargu un panāca pagarinājumu (1:1), kura trešajā minūtē Jakubs Šlahars izrāva viesiem uzvaru ar 2:1.

Freibergs kopā ar Jakubu Ferencu darbojās uzvarētāju pirmajā aizsargu pārī. Savukārt Kulda kopā ar Nikolasu Verbiku un Mihailu Ploetinu veidoja otro uzbrucēju trijnieku.

Tāpat ar rezultatīvu sniegumu šovakar izcēlās arī Artūrs Salija, kurš palīdzēja ”Poprad” realizēt divus skaitliskos vairākumus un mājās ar 9:0 sagraut Ungārijas klubu ”Ujpest”. Latviešu aizsargs rezultatīvi asistēja komandas otrajā un sestajā vārtu guvumā.